Kompresor BLACK&DECKER 230V/12 V ASI300-QS · ORLEN VITAY
- 13%

Kompresor BLACK&DECKER 230V/12 V ASI300-QS

W magazynie
369,00 zł lub 73 600 pkt
Cena bezpośrednio przed obniżką: 429,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 429,00 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Mocny kompresor o ciśnieniu do 11 Bar pozwala na wykonanie wielu zadań związanych z pompowaniem. Może być zasilany prądem zmiennym 230 V lub z gniazda zapalniczki samochodowej 12 V - umożliwia to wszechstronne wykorzystanie.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Kompresor BLACK&DECKER 230V/12 V ASI300-QS

ikona

PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIE

Mocny kompresor o ciśnieniu do 11 Bar pozwala na wykonanie wielu zadań związanych z pompowaniem. Może być zasilany prądem zmiennym 230 V lub z gniazda zapalniczki samochodowej 12 V - umożliwia to wszechstronne wykorzystanie. Kompaktowa budowa pozwala na łatwe i wygodne przechowywanie w bagażniku, szafce, itp. W obudowie kompresora znajduje się schowek na przewód zasilający i przewód ciśnieniowy. W obudowie znajduje się także schowek na akcesoria - bezpieczne ich przechowywanie. Prosty w obsłudze selektor wyboru pozwala na dokładne ustawienie wybranej wartości ciśnienia w Bar, zgodnie z aktualną potrzebą. Podświetlane pokrętło wyboru pozwala na wygodną pracę nocą (np. pompowanie opony). Funkcja automatycznego wyłączenia zapewnia idealny efekt precyzyjnego napompowania za każdym razem, bez ryzyka niedopompowania lub przekroczenia zadanego ciśnienia.

zdjęcie produktu
ikona

ZASTOSOWANIE

Pompowanie opon motocyklowych, pompowanie sprzętu sportowego np. piłek do gry w koszykówkę, siatkówkę lub piłkę nożną, pompowanie opon rowerowych (również opon w profesjonalnych rowerach górskich), pompowanie opon samochodowych w dużych pojazdach.

zdjęcie produktu
Opis
Producent Black+Decker
Liczba ogniw łańcucha 57
Napięcie 12 V
Moc znamionowa 2000 W
Wibracje 5.5 m/s2
Waga 5,5 kg
To Top