Kompresor samochodowy BLACK&DECKER 12V ASI400-XJ · ORLEN VITAY

Kompresor samochodowy BLACK&DECKER 12V ASI400-XJ

W magazynie
199,00 zł lub 39 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Kompresor o ciśnieniu 11 Bar / 160 PSI pozwala na wykonanie wielu zadań związanych z pompowaniem takich jak pompowanie opon, materacy, piłek i itp. Kompaktowa budowa pozwala na łatwe i wygodne przechowywanie w bagażniku czy szafce.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Kompresor samochodowy BLACK&DECKER 12V ASI400-XJ

ikona

INTELIGENTNY SYSTEM

Kompresor o ciśnieniu 11 Bar / 160 PSI pozwala na wykonanie wielu zadań związanych z pompowaniem takich jak pompowanie opon, materacy, piłek i itp. Kompaktowa budowa pozwala na łatwe i wygodne przechowywanie w bagażniku czy szafce. Automatyczne wyłączenie zapobiega nadmiernemu lub niedostatecznemu napompowaniu przedmiotów.

zdjęcie produktu
ikona

ZASTOSOWANIE

Łatwy odczyt aktualnego ciśnienia oraz zmiana ustawień dzięki cyfrowemu wyświetlaczowi. Możliwość zasilania napięciem 12 V z gniazdka zapalniczki. Pompowanie opon w taczkach, pompowanie opon samochodowych, motocyklowych, rowerowych i opon dużych, pompowanie sprzętu sportowego np. piłek do gry w koszykówkę, siatkówkę lub piłkę nożną, pompowanie ogrodowych (dziecięcych) basenów lub dmuchanych materacy.

zdjęcie produktu
Opis
Producent Black+Decker
Rodzaj Kompresor
Przeznaczenie Pompowanie opon, materacy, piłek itp.
Zawartość zestawu Kompresor o ciśnieniu 11 Bar/160 PSI
To Top