Płyn do felg z efektem "krwawej felgi" Autoland ATACK PLUS 0,67L

Czasowo niedostępne
Najnowszy płyn do mycia felg de-ironizer. W trakcie rozpuszczania i usuwania pyłu hamulcowego, śladów oleju, cząsteczek gumy oraz innych zanieczyszczeń drogowych zmienia kolor na czerwono-fioletowy.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Płyn do felg z efektem "krwawej felgi" Autoland ATACK PLUS 0,67L

ikona

PŁYN, KTÓRY ZMIENIA ZASADY GRY

Najnowszy płyn do mycia felg de-ironizer. W trakcie rozpuszczania i usuwania pyłu hamulcowego, śladów oleju, cząsteczek gumy oraz innych zanieczyszczeń drogowych zmienia kolor na czerwono-fioletowy. Bezpieczny dla wszystkich elementów układu hamulcowego: przewodów, szczęk, tarcz i klocków hamulcowych, może być używany na wszystkich rodzajach felg. Nie powoduje odbarwień, smug i zacieków. Bezkwasowy, posiada neutralne pH, nie wykazuje negatywnego wpływu na środowisko naturalne. 360º działanie – produkt wyposażony w specjalny zawór i rozpylacz gwarantuje działanie w każdej pozycji.

<img class="object-fit_c" src="https://vitay.pl/media/wysiwyg/autoland/5900304011168.png" alt="Płyn do felg z efektem " krwawej="" felgi"="" autoland"="">
Opis
Producent: Autoland
Pojemność: 0,75L
To Top