Wałek malarski BLACK&DECKER Speedy Roller™ BDPR400-XJ

Czasowo niedostępne
Sprawnie nakładana farba dzięki Wałkowi Speedy Roller - szybki i komfortowy sposób malowania, przewyższający tradycyjne metody. Teraz możesz zapomnieć o kłopotliwych zacięciach i plamach. Innowacyjna technologia pozwoli Ci cieszyć się perfekcyjnym efektem bez wysiłku.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Wałek malarski BLACK&DECKER Speedy Roller™ BDPR400-XJ

ikona

MALOWANIE BEZ PLAM I ZABRUDZEŃ

Sprawnie nakładana farba dzięki Wałkowi Speedy Roller - szybki i komfortowy sposób malowania, przewyższający tradycyjne metody. Teraz możesz zapomnieć o kłopotliwych zacięciach i plamach. Innowacyjna technologia pozwoli Ci cieszyć się perfekcyjnym efektem bez wysiłku. Możliwość napełnienia wałka bezpośrednio z pojemnika z farbą eliminuje ryzyko rozlania i nieestetycznych zabrudzeń. Dodatkowo, wałek posiada stopniowany system dostarczania farby, zapewniający łatwą i równomierną aplikację na powierzchni. Wprowadzanie kolejnych warstw staje się dziecinnie proste, a efekt końcowy - imponujący.

zdjęcie produktu
ikona

NOWY STANDARD

Zapomnij o niedogodnościach i doświadcz nowego standardu w malowaniu. Wałek Speedy Roller to nie tylko narzędzie - to asystent, który pozwoli Ci osiągnąć imponujący efekt w mgnieniu oka. Dzięki osłonie przed kapaniem farby, Twój obszar pracy pozostanie czysty i schludny. A imponująca wydajność aż 13m² powierzchni zapewni szybkie postępy bez konieczności ciągłego dolewanie farby.

zdjęcie produktu
Opis
Producent Black+Decker
Typ produktu Wałek malarski
Pojemność 650 ml
Waga 1,4 kg
To Top