Dmuchawa do liści 3w1 BLACK&DECKER BEBLV260-QS

Czasowo niedostępne
Dmuchawa ogrodowa Black+Decker to wszechstronne narzędzie idealne do pielęgnacji terenu. Funkcja ssania i wydmuchiwania sprawiają, że sprzątanie ogrodu staje się łatwe i skuteczne.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Dmuchawa do liści 3w1 BLACK&DECKER BEBLV260-QS

ikona

SKUTECZNE SPRZĄTANIE OGRODU

Dmuchawa ogrodowa Black+Decker to wszechstronne narzędzie idealne do pielęgnacji terenu. Funkcja ssania i wydmuchiwania sprawiają, że sprzątanie ogrodu staje się łatwe i skuteczne. Silny silnik 2600 W generuje dostateczną siłę aerodynamiczną, usuwając liście oraz zanieczyszczenia z podwórka czy rabat. Regulowana prędkość wiatru i przepływu powietrza dostosowuje urządzenie do różnych powierzchni.

zdjęcie produktu
ikona

DO CODZIENNYCH PRAC

Zaawansowana funkcja ssania znacząco ułatwia porządkowanie większych obszarów. Liście i inne odpadki mogą być skutecznie zbierane i przechowywane w załączonej torbie. Po zakończonym ssaniu, przejście w tryb wydmuchiwania to szybki sposób na pozbycie się zebranych materiałów. Pojemność worka dostosowuje się do modelu dmuchawy ogrodowej, a ergonomiczny design narzędzia gwarantuje komfort użytkowania. Dzięki wydajności i funkcjonalności, jest nieodłącznym partnerem w codziennej pracy w ogrodzie lub na podwórku.

zdjęcie produktu
Opis
Producent Black+Decker
Moc 2600 W
Pojemność worka 40l
Prędkości powietrza 315 km/h
Max objętość zasysania/wydmuchu 11,7 m3/min
Natężenie hałasu 103 dB
Waga 4,4 kg
To Top