Kosiarka do trawy BLACK&DECKER 1200W BEMW451-QS

W magazynie
389,00 zł lub 77 600 pkt
37,09 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Elektryczna kosiarka Black&Decker to wygodne w obsłudze urządzenie, które doskonale sprawdzi się podczas koszenia przydomowych trawników. Wyposażona w mocny silnik o mocy 1200W oraz szerokość cięcia wynoszącą 32 cm, kosiarka umożliwia szybkie i efektywne koszenie trawy.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Kosiarka do trawy BLACK&DECKER 1200W BEMW451-QS

ikona

TRZY STOPNIE WYSOKOŚCI CIĘCIA

Elektryczna kosiarka Black&Decker to wygodne w obsłudze urządzenie, które doskonale sprawdzi się podczas koszenia przydomowych trawników. Wyposażona w mocny silnik o mocy 1200W oraz szerokość cięcia wynoszącą 32 cm, kosiarka umożliwia szybkie i efektywne koszenie trawy. To idealne rozwiązanie dla mniejszych terenów, które wymagają precyzyjnej pielęgnacji. Dodatkowym atutem jest 3-stopniowa regulacja wysokości cięcia, która pozwala dostosować długość trawy do indywidualnych preferencji użytkownika.

zdjęcie produktu
ikona

WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO

Kosiarkę Black&Decker wyposażono w praktyczne rozwiązania, które zwiększają komfort użytkowania. Specjalna nakładka kosza ułatwia skuteczne zbieranie skoszonej trawy, eliminując potrzebę dodatkowego sprzątania. Uchwyt na kabel oraz duże koła pozwalają na swobodne poruszanie się po trawniku, nawet na nierównym terenie. Dodatkowo, praktyczny uchwyt umieszczony na obudowie ułatwia przenoszenie kosiarki. W celu zapewnienia bezpieczeństwa podczas pracy, kosiarka została wyposażona w włącznik zabezpieczający przed przypadkowym uruchomieniem. Dzięki tym funkcjom, korzystanie z kosiarki staje się łatwe, wygodne i bezpieczne.

zdjęcie produktu
Opis
Producent Black+Decker
Moc silnika 1200 W
Napęd Bez napędu
Pojemność kosza 35 l
Szerokość robocza 32 cm
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top