Bezprzewodowe słuchawki bluetooth Savio TWS-10 Black

W magazynie
85,00 zł lub 16 800 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Słuchawki Savio TWS-10 bezprzewodowe Wysoka jakość dźwięku i cechy istotne dla każdego Słuchawki Savio TWS-10 bezprzewodowe to połączenie niezwykle minimalistycznego designu z wysoką jakością dźwięku. Wersja Bluetooth 5.3 zapewnia szybkie i stabilne połączenie z urządzeniem, by nic nie przeszkodziło Ci w słuchaniu ulubionej muzyki. Przedmiot posiada klasę wodoszczelności: IPX4 jak i znakomity i niezawodny wyświetlacz LED.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Słuchawki Savio TWS-10 bezprzewodowe

ikona

Wysoka jakość dźwięku i cechy istotne dla każdego

Słuchawki Savio TWS-10 bezprzewodowe to połączenie niezwykle minimalistycznego designu z wysoką jakością dźwięku. Wersja Bluetooth 5.3 zapewnia szybkie i stabilne połączenie z urządzeniem, by nic nie przeszkodziło Ci w słuchaniu ulubionej muzyki. Przedmiot posiada klasę wodoszczelności: IPX4 jak i znakomity i niezawodny wyświetlacz LED.

 

Słuchawki Savio TWS-10 bezprzewodowe TWS-10 czarne w opakowaniu widok od przodu
ikona

Długi czas pracy

Słuchawki Savio TWS-10 bezprzewodowe bez problemu działają do 5 godzin na jednym ładowaniu, co pozwala na długi czas słuchania muzyki lub prowadzenia rozmów telefonicznych z Naszymi bliskimi. Dzięki wykorzystaniu powerbanku, czas pracy urządzenia wydłuża się aż do 25 godzin, co zaspokoi potrzeby i sprosta wymaganiom najbardziej stanowczym użytkownikom.

 

Słuchawki Savio TWS-10 bezprzewodowe poza opakowaniem widok od przodu
ikona

Komfort niezależnie od warunków

Słuchawki Savio TWS-10 bezprzewodowe mają niezwykle lekką i minimalistyczną konstrukcję, dzięki czemu zapewniają doskonały komfort użytkowania. Dodatkowo, słuchawki posiadają klasę wodoszczelności IPX4, co oznacza, że są odporne na pot i deszcz. Sprawia to, że doskonale sprawdzą się zarówno na intensywnym treningu na siłowni, bieganiu, w domu jak i w terenie.

 

Słuchawki Savio TWS-10 bezprzewodowe w opakowaniu, widok od przodu
ikona

Sterowanie dotykowe i kluczowe informacje

Słuchawki Savio TWS-10 bezprzewodowe można ładować za pomocą portu USB-C, a panel dotykowy umieszczony na słuchawkach znacznie ułatwia obsługę. Za pomocą kilku ruchów, możesz bez problemu sterować muzyką, bez wyciągania telefonu z kieszeni. Czułość urządzenia wynosi: -42 ± 3 dB. A waga urządzenia wyłącznie 2 x 3.4 g. Impedancja, czyli kluczowy czynnik odpowiedzialny za głośność słuchawek i czystość dźwięku natomiast wynosi 32 Ω.

 

Słuchawki Savio TWS-10 bezprzewodowe, widok od przodu
Opis
Producent PR Savio
Rodzaj RZ Douszne bezprzewodowe
Typ podłączenia Bezprzewodowa, Bluetooth
Typ słuchawek Douszne
Cechy funkcjonalne Bluetooth
Mikrofon Brak danych
Bluetooth Bluetooth 5.3
Regulacja głośności Tak
Kolor czarny
Składana konstrukcja SK nie
Kompatybilność KO iOS, Android
Dołączone akcesoria DA adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB
Maksymalny czas pracy 5 godzin ( w etui 20)
Zasilanie ZA akumulatorowe, kabel USB
Waga 3.4 kg
Gwarancja 24 miesiące
Informacje dodatkowe ID Wyświetlacz LED
To Top