- 12%

Bezprzewodowe słuchawki douszne TWS Beat Free SBS czarne TEEARTWSBEATFREEBTK

W magazynie
79,00 zł lub 15 600 pkt
Promocja obowiązuje w dniach: od 04.05.2024
Cena bezpośrednio przed obniżką: 89,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 89,99 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Bezprzewodowe słuchawki douszne Beat Free SBS zapewniają doskonały komfort i dźwięk. Technologia TWS True Wireless ozbacza brak kłopotów z zawsze zaplątanymi kablami. Dzięki wydajnej baterii możesz się cieszyć muzyką do 3,5 godzin.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Bezprzewodowe słuchawki douszne TWS Beat Free SBS czarne TEEARTWSBEATFREEBTK

ikona

ŁATWE STEROWANIE MUZYKĄ I POŁĄCZENIAMI

Bezprzewodowe słuchawki Beat Free True Wireless Stereo to wszechstronny wybór, pozwalający nie tylko na słuchanie muzyki i odbieranie czy dzwonienie, ale także na aktywację asystenta głosowego. Są kompatybilne zarówno z iPhone'ami, jak i telefonami z systemem Android, takimi jak Samsung, Oppo, Xiaomi i wieloma innymi markami. Łatwo je naładować przy użyciu praktycznej bazy zasilającej dołączonej do zestawu. Te bezprzewodowe słuchawki stereo są kompatybilne ze smartfonami, komputerami PC i tabletami obsługującymi bezprzewodowe połączenia. Ich zasięg operacyjny wynosi 10 metrów od źródła dźwięku. Zarządzanie muzyką i połączeniami jest bardzo proste dzięki dotykowym sterowaniom. Możesz odebrać lub odrzucić połączenie, wybierać ostatni numer, uruchamiać lub pauzować muzykę oraz przełączać się między utworami. Słuchawki pozwalają również aktywować asystenta głosowego za pomocą kilku dotknięć na panelu dotykowym: nie trzeba trzymać telefonu w dłoni.

ikona

KORZYSTANIE Z BEZPRZEWODOWYCH SŁUCHAWEK I BAZY ŁADOWANIA JEST BARDZO PROSTE

Słuchawki automatycznie się wyłączają i włączają, gdy są umieszczane lub usuwane z bazy ładowania. Po wyjęciu się automatycznie ze sobą łączą, nie trzeba robić nic więcej. Baza ładowania ma pojemność 200 mAh: jedno naładowanie Beat Frees zapewnia do 3 kolejnych godzin użytkowania. Gdy baza nie ma już zasilania, można ją podłączyć do źródła zasilania za pomocą dołączonego kabla USB-USB-C.

ikona

SŁUCHAWKI SĄ BARDZO WYGODNE: IDEALNE DO DŁUŻSZEGO UŻYTKOWANIA

W zestawie znajdują się 3 pary nasadek o różnych rozmiarach (L, M, S), dzięki czemu można wybrać najlepsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. Oprócz zwiększenia przyczepności i komfortu, te gumowe nasadki redukują zewnętrzny hałas, umożliwiając jasne słyszenie muzyki lub połączeń.

ikona

CECHY GŁÓWNE

- Autopairing: automatyczne łączenie po wyjęciu ze stacji - Dotykowe sterowanie - Zarządzanie muzyką i połączeniami - Aktywacja asystenta głosowego

ikona

W ZESTAWIE

- Baza ładowania - Kabel ładowania USB-USB-C - 3 pary gumowych nasadek (L, M, S)

Opis
Technologia BT 5.0
Zasięg połączenie BT do 10m
Bateria słuchawek 30 mAh
Ładujące etui 200 mAh
Czas używania do 3,5 godziny
Czas aktywności do 24 godzin
Czas ładowania do 1,5 godziny
Waga 50 g
Kolor czarny
To Top