Bezprzewodowe słuchawki douszne TWS One Color SBS białe TEEARTWSCOLW

W magazynie
89,99 zł lub 17 798 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Bezprzewodowe słuchawki douszne One Color SBS zapewniają doskonały komfort i dźwięk. Technologia TWS True Wireless ozbacza brak kłopotów z zawsze zaplątanymi kablami. Dzięki wydajnej baterii możesz się cieszyć muzyką do 3 godzin.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Bezprzewodowe słuchawki douszne TWS One Color SBS białe TEEARTWSCOLW

ikona

WYGODA I WYDAJNOŚĆ

Technologia True Wireless Stereo (TWS) zapewnia wygodne i całkowicie bezprzewodowe doświadczenie. Słuchawki One Color to idealny wybór do słuchania muzyki i prowadzenia rozmów. Łączą się bezprzewodowo z urządzeniami obsługującymi połączenia bezprzewodowe. Technologia True Wireless Stereo zapewnia stabilne i automatyczne połączenie w odległości do 10 metrów od sparowanego urządzenia. Po sparowaniu ze smartfonem, tabletem czy laptopem, zawsze będą się łączyć automatycznie.

ikona

ETUI ŁADUJĄCE

Dzięki etui ładującemu możesz je ładować łatwo, gdziekolwiek jesteś. Możesz słuchać muzyki i dzwonić przez 3 kolejne godziny, a gdy baterie słuchawek się wyczerpią, po prostu umieść je w etui ładującym, a w ciągu godziny i pół będą ponownie naładowane do 100%. Etui może naładować słuchawki One Color nawet do 4 razy. Gdy etui również jest rozładowane, możesz je naładować za pomocą kabla USB-A - USB-C.

ikona

STEROWANIE DOTYKOWE

Dotykowe sterowanie jest bardzo wygodne. Sterowanie dotykowe na słuchawkach pozwala szybko i łatwo zarządzać muzyką, rozmowami i asystentami głosowymi.

ikona

Główne cechy

- Bezprzewodowe - Zasięg bezprzewodowy: 10 metrów - Czas odtwarzania: 3 godziny - Czas ładowania: 1,5 godziny - Czas czuwania: 90 godzin - Pojemność etui: 300 mAh - Etui może naładować słuchawki do 4 kolejnych razy - Sterowanie dotykowe: odbieranie/kończenie połączeń, aktywacja asystentów głosowych Androida i iOS - Półotwarty design douszny (semi-in-ear)

Opis
Technologia BT 5.1
Zasięg połączenie BT do 10m
Bateria słuchawek 30 mAh
Ładujące etui 300 mAh
Czas używania do 3 godzin
Czas aktywności do 90 godzin
Czas ładowania do 1,5 godziny
Waga 50 g
Kolor biały
To Top