Bezprzewodowy ładujący magnetyczny uchwyt samochodowy SBS 15W TESUPMAGEXTWIR15W

W magazynie
169,00 zł lub 33 600 pkt
16,11 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Magnetyczny uchwyt samochodowy SBS do mocowania na kratce wentylacyjnej z funkcją bezprzewodowego ładowania telefony kompatybilny z technologią MagSafe. Ten uchwyt samochodowy optymalnie stabilizuje telefon komórkowy podczas jazdy. Dzięki bezprzewodowemu ładowaniu możesz zasilać swój smartfon podczas jazdy. Wygoda i bezpieczeństwo jazdy.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Bezprzewodowy ładujący magnetyczny uchwyt samochodowy SBS 15W TESUPMAGEXTWIR15W

ikona

DO CZEGO PRZYDATNY JEST TELESKOPOWY UCHWYT SAMOCHODOWY

Teleskopowy uchwyt magnetyczny umożliwia ładowanie iPhone'a i smartfona z systemem Android podczas jazdy samochodem. Uchwyt samochodowy kompatybilny z ładowaniem MagSafe pozwoli Ci na ładowanie różnego rodzaju smartfonów, iPhone'ów lub Android, podczas jazdy samochodem. Ten magnetyczny uchwyt na telefon komórkowy można zamocować do deski rozdzielczej lub przedniej szyby, w zależności od potrzeb. Teleskopowy uchwyt pozwoli Ci na przeglądanie map i połączeń przychodzących bez odrywania rąk od kierownicy.

ikona

JAK ZAMOCOWAĆ MAGNETYCZNY UCHWYT NA TELEFON KOMÓRKOWY

Teleskopowy uchwyt na telefon komórkowy posiada przyssawkę, która umożliwia jego zamocowanie i stabilne utrzymanie na przedniej szybie lub desce rozdzielczej samochodu. Aby ją zdjąć, wystarczy nacisnąć dźwignię zwalniającą. Wewnątrz opakowania znajduje się metalowa płytka, za pomocą której można magnetycznie przymocować smartfon do uchwytu.

ikona

OPTYMALNE USTAWIENIE WYŚWIETLACZA

Uchwyt teleskopowy posiada ramię, które wysuwa się do 15 cm. Dzięki temu możesz zbliżyć smartfon jeszcze bardziej do siebie. Obrotowy przegub pozwala również na ustawienie telefonu komórkowego w poziomie lub w pionie, aby zaoferować tryb oglądania, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

ikona

JAK URUCHOMIĆ BEZPRZEWODOWE ŁADOWANIE UCHWYTU TELEFONU KOMÓRKOWEGO

Ten uchwyt na telefon pozwala na ładowanie smartfona. Wewnątrz opakowania znajduje się kabel USB do USB-C, za pomocą którego można podłączyć uchwyt do ładowarki lub gniazda 12 V w samochodzie. W ten sposób magnetycznie zabezpieczony telefon komórkowy będzie się automatycznie ładował.

ikona

ŁADOWANIE TELEFONU KOMÓRKOWEGO: BEZPIECZEŃSTWO I SZYBKOŚĆ

Podstawka jest kompatybilna z ładowaniem MagSafe, dzięki czemu idealnie nadaje się do zasilania wszystkich iPhone'ów z tym typem zasilania. Przy mocy 15 W pełne naładowanie smartfona trwa około 50 minut. Jest również idealny dla Androida lub innych iPhone'ów, które potrzebują mniej niż 15 watów mocy. Ponadto dzięki technologii ADS Automatic Detection System moc jest dostosowywana do ładowanego smartfona. W ten sposób nawet telefon komórkowy przeznaczony do odbioru mniejszej mocy (5, 7,5, 10 W) może być zasilany bez przeciążenia i przegrzania.

ikona

CO GO WYRÓŻNIA

- Kompatybilny z ładowaniem MagSafe - Magnes do mocowania telefonu komórkowego, płytka w zestawie - Montaż na desce rozdzielczej lub szybie przedniej za pomocą przyssawki - Złącze obrotowe umożliwiające obrót smartfona o 360° - Teleskopowe ramię wysuwane do 15 cm - Urządzenia ładowane do 100% w zaledwie 50 minut (maksymalna moc wyjściowa 15 W) - Technologia Automatic Detection System (ADS), która automatycznie rozpoznaje moc wymaganą przez iPhone'a: 5, 7,5 lub 10 W - Kabel ze złączami USB do USB-C do zasilania uchwytu

Opis
Miejsce montażu deska rozdzielcza lub szyba
Sposób mocowania magnes
Moc wyjściowa 15W
Technologia ładowanie bezprzewodowe kompatybilny z MagSafe
Waga 100 g
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top