Bezprzewodowy ładujący magnetyczny uchwyt samochodowy SBS 15W TESUPMAGWIR15W

W magazynie
159,00 zł lub 31 600 pkt
15,16 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Magnetyczny uchwyt samochodowy SBS do mocowania na kratce wentylacyjnej z funkcją bezprzewodowego ładowania telefony kompatybilny z technologią MagSafe. Ten uchwyt samochodowy optymalnie stabilizuje telefon komórkowy podczas jazdy. Dzięki bezprzewodowemu ładowaniu możesz zasilać swój smartfon podczas jazdy. Wygoda i bezpieczeństwo jazdy.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Bezprzewodowy ładujący magnetyczny uchwyt samochodowy SBS 15W TESUPMAGWIR15W

ikona

DLACZEGO WARTO MIEĆ MAGNETYCZNY SAMOCHODOWY UCHWYT NA TELEFON

Ten samochodowy uchwyt na telefon mocuje się do kratki wentylacyjnej i ładuje telefon komórkowy w bardzo krótkim czasie dzięki mocy 15 W. Ten uchwyt samochodowy na kratkę wentylacyjną optymalnie stabilizuje telefon komórkowy podczas jazdy. Dzięki bezprzewodowemu ładowaniu możesz zasilać swój smartfon podczas jazdy. Jest kompatybilny z ładowaniem MagSafe i pozwala utrzymać kabel zasilający w porządku dzięki dedykowanemu slotowi.

ikona

ŁATWE MOCOWANIE, DOSKONAŁA STABILNOŚĆ, PORZĄDEK: ZALETY UCHWYTU SAMOCHODOWEGO

Uchwyt na telefon komórkowy wyposażony jest w specjalny system bezpiecznego mocowania do wywietrznika Twojego samochodu. Idealnie nadaje się również do modeli samochodów, które posiadają okrągłe kratki wentylacyjne. Telefon komórkowy pozostanie idealnie stabilny podczas jazdy. Mocujesz go do magnesu uchwytu dzięki metalowej płytce dołączonej do zestawu. Obrotowy przegub pozwoli Ci ustawić smartfon pionowo lub poziomo, aby wybrać tryb oglądania, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Uchwyt posiada małą przegródką do przechowywania kabla do ładowania: nie tylko będzie można go natychmiast użyć, ale unikniesz pozostawienia go leżącego luzem i utrzymasz porządek w samochodzie.

ikona

SZYBKIE ŁADOWANIE SMARTFONÓW: ZALETY WSPARCIA BEZPRZEWODOWEGO

Poprzez dołączony kabel do ładowania USB - USB-C można podłączyć uchwyt na telefon komórkowy do ładowarki lub do gniazda 12 V w samochodzie. Dzięki temu uchwyt o mocy 15 W naładuje Twój smartfon: w ciągu około 50 minut Twoje urządzenie będzie w pełni naładowane. Uchwyt na telefon jest kompatybilny z ładowaniem MagSafe, dzięki czemu możesz zasilać wszystkie modele iPhone'a , które obsługują tę właśnie technologię zasilania.

ikona

CO GO WYRÓŻNIA

- Kompatybilny z ładowaniem MagSafe - Magnes do mocowania telefonu komórkowego, płytka w zestawie - Mocowanie do otworu wentylacyjnego - Złącze obrotowe umożliwiające obrót smartfona o 360° - Przegródka na kabel - Urządzenia ładowane do 100% w zaledwie 50 minut (maksymalna moc wyjściowa 15 W) Kabel ze złączami USB do USB-C do zasilania uchwytu

Opis
Miejsce montażu kratka wentylacyjna
Sposób mocowania magnes
Moc wyjściowa 15W
Technologia ładowanie bezprzewodowe kompatybilny z MagSafe
Waga 100 g
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top