Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V11

W magazynie
1 079,00 zł lub 215 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Dreame V11

ikona

Nowa era odkurzaczy

Wysprzątanie mieszkania, domu lub samochodu jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie dzięki rewolucyjnemu odkurzaczowi bezprzewodowemu pionowemu Dreame V11. Mocny silnik bezszczotkowy zamknięty w urządzeniu daje ogromną siłę ssania, dzięki czemu odkurzacz poradzi sobie z każdym rodzajem zabrudzeń. Nieduża waga (zaledwie 1,6 kg) oraz nowoczesny wyświetlacz OLED powodują, że sprzątanie staje się jeszcze łatwiejsze.

Odkurzacz bezprzowodowy pionowy Dreame V11 widok na odkurzacz z boku
ikona

Łatwe przechowywanie i czyszczenie

Specjalny uchwyt montowany na ścianie pozwala zaoszczędzić miejsce przy przechowywaniu, a pojemnik na kurz oraz filtry można bez problemu wyczyścić pod bieżącą wodą, aby zachować rewelacyjną skuteczność czyszczenia i przedłużyć żywotność pracy odkurzacza bezprzewodowego pionowego Dreame V11.

Odkurzacz bezprzowodowy pionowy Dreame V11 widok na pojemnik
ikona

Wydłużony czas pracy

Ulepszony akumulator o pojemności 3000 mAh pozwala na 90 minut ciągłej pracy przy jednym ładowaniu, co wystarcza na dokładne odkurzenie dużej powierzchni. Po wyczerpaniu akumulatora pełne ładowanie trwa 4 godziny. Po tym czasie na nowo możesz cieszyć się sprzątaniem z odkurzaczem bezprzewodowym pionowym Dreame V11.

Odkurzacz bezprzowodowy pionowy Dreame V11 akumulator
ikona

Ciche działanie

Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Dreame V11 jest wyjątkowo cichym odkurzaczem, w trybie ECO emituje jedynie 73 dB. To możliwe dzięki 7-stopniowemu systemowi wydajności, na który składa się między innymi wygłuszająca pianka, dokładne łączenie części, zoptymalizowany przepływ powietrza czy ulepszona wentylacja.

Odkurzacz bezprzowodowy pionowy Dreame V11 widok na odkurzacz z lewej strony
ikona

Silnik bezszczotkowy nowej generacji

Niezwykle mocny silnik bezszczotkowy Dreame SPACE 4.0 rozkręca się aż do 125000 obrotów na minutę co daje wysoką moc ssania odkurzacza bezprzewodowego pionowego Dreame V11 na poziomie 140 AW i pozwala wysprzątać nawet najbardziej zabrudzone miejsca. Nowoczesny system chłodzenia pozwala na stabilną pracę silnika bez przerw oraz bez obawy o przegrzanie.

Odkurzacz bezprzowodowy pionowy Dreame V11 widok na szczotkę
ikona

Filtracja na najwyższym poziomie

Dodatkowo 12-stożkowy cyklonowy system filtracji w odkurzaczu bezprzewodowym pionowym Dreame V11 poradzi sobie z kurzem, pyłkami, sierścią zwierząt i wszelkimi cząsteczkami do 0,3 mikrona. 5-stopniowy system filtrowania pozwala na przechwycenie 99,7% cząsteczek kurzu, brudu czy drobnoustrojów, pozostawiając za sobą o wiele czystsze powietrze. To idealne rozwiązanie dla alergików.

Odkurzacz bezprzowodowy pionowy Dreame V11 widok na odkurzacz w trybie ręcznym
ikona

Końcówki na każdą okazję

Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Dreame V11 został wyposażony w cztery szczotki: do podłóg, do dywanów i wykładzin, małą szczotkę do mebli oraz wąską szczotkę do szczelin. W połączeniu z jednym z 3 trybów mocy (ECO, normal oraz TURBO), wymienne końcówki pozwolą kompleksowo odkurzyć każdą przestrzeń. Urządzenie może być używane z długą rurą do podłóg, elastycznym wężem do trudno dostępnych miejsc lub jedynie ze szczotką jako odkurzacz ręczny.

Odkurzacz bezprzowodowy pionowy Dreame V11 widok na końcówki
Opis
Producent PR Dreame
Moc Power 450 W
Rodzaj RDA Odkurzacze Pionowe
Zasięg Pracy ZP do 90 minut
Pojemność worka/pojemników 0,5 l
Waga WG 1,6 kg
Gwarancja 12 miesięcy
Poziom Hałasu PH w trybie Eco 73 dB
To Top