Bezprzewodowy Power Bank SBS MagSafe 5 000 mAh 1xUSB-C PD 20W biały TEBB5000MAGSPD20W

W magazynie
199,00 zł lub 39 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Kompaktowy magnetyczny Power Bank SBS o pojemności 5 000 mAh z portem USB z technologią Power Delivery 20W - wyjście USB-C. Kompatybilny z telefonami iPhone z technologią MagSafe. Kolor biały.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Bezprzewodowy Power Bank SBS MagSafe 5 000 mAh 1xUSB-C PD 20W biały TEBB5000MAGSPD20W

ikona

KOMPAKTOWY I WYDAJNY

Mały i wydajny powerbank: idealny na telefony iPhone i systemu z systemem Android Mocowanie do obudowy iPhone'a i bezprzewodowe ładowanie zapewniają maksymalną wygodę. Power bank o pojemności 5000 mAh z magnetycznym ładowaniem bezprzewodowym . Jeśli posiadasz iPhone'a obsługującego ładowarkę MagSafe, możesz ładować go w bardzo wygodny sposób. Płaska podstawa powerbanku magnetycznie przylega do obudowy smartfona Apple. W ten sposób można normalnie korzystać z telefonu komórkowego podczas ładowania z mocą 7,5 Watt. Ponadto technologia Automatic Detection System (ADS) została zaprojektowana tak, aby przesyłać odpowiednią ilość energii do telefonów Apple i chronić je przed zwarciem i przegrzaniem.

ikona

Bezprzewodowa ładowarka

Jeśli posiadasz telefon komórkowy Samsung, Xiaomi, Oppo, Huawei lub innych marek, po prostu umieść go na płaskiej części powerbanku i rozpocznij szybkie ładowanie o mocy 15W.

ikona

Port USB-C Power Delivery (PD)

Port USB-C jest przeznaczony do ładowania drugiego urządzenia, takiego jak głośnik, tablet, e-czytnik, zestaw słuchawkowy lub słuchawki TWS. W tym przypadku maksymalna moc będzie wynosić 20 Watt, aby zapewnić ultraszybkie ładowanie. Dzięki technologii Power Delivery (PD) ładowanie kompatybilnego urządzenia będzie przebiegać w sposób bezpieczny, nie powodując zwarć lub przegrzania. Ten port może być również używany do ładowania powerbanku, gdy jest on rozładowany.

ikona

Mały, kompaktowy, kieszonkowy

Ultrakompaktowe wymiary (102x45x10 mm) sprawiają, że urządzenie łatwo ze sobą zabrać i zajmuje niewiele miejsca, nawet w kieszeni spodni. Urządzenie można nawet bez żadnych ograniczeń zabrać do samolotu. Idealne rozwiązanie, aby zapewnić codzienne ładowanie w sytuacjach awaryjnych.

ikona

Co go wyróżnia

- moc 5000 mAh - bezprzewodowe ładowanie telefonów z systemem Android i Apple - moduł magnetyczny kompatybilny z ładowarką MagSafe - bezprzewodowe ładowanie dla systemu Android: 15W - kompatybilny z ładowaniem bezprzewodowym MagSafe: 7,5W - Technologia Automatic Detection System (ADS): reguluje moc przesyłaną do iPhone'a - port USB-C z ładowaniem Power Delivery 20 W może być również używany do ładowania powerbanku kompaktowy - możliwość transportu samolotem bez ograniczeń

Opis
Wejście 5V D.C. 2A / 9V D.C. 2A
Wyjście 5V D.C. 2.4A/9V D.C. 2.22A/12V D.C. 1.67A (PD 20W)
Bateria 5.000 mAh
Technologia Power Delivery (PD), MagSafe
Wyjście 1 USB-C
Kolor biały
Waga 100 g
To Top