Blender ręczny Ariete Blades 7w1 898 4

Czasowo niedostępne
Blender to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdej kuchni. Jednakże, by gotowanie stało się szybkie i wygodne, potrzebujesz nie tylko blendera, ale również dodatkowych akcesoriów...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Blender ręczny Ariete Blades 7w1 898 4

ikona

WIELOFUNKCYJNE NARZĘDZIE 7w1

Blender to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdej kuchni. Jednakże, by gotowanie stało się szybkie i wygodne, potrzebujesz nie tylko blendera, ale również dodatkowych akcesoriów. Na szczęście, nowy blender ręczny 7w1 Ariete został zaprojektowany z myślą o wymagających gospodarzach, oferując im wiele funkcji w kompaktowym urządzeniu. Power Blender 7w1 Ariete to narzędzie, które łączy w sobie funkcję blendowania i ubijania z przystawką do puree, rozdrabniaczem, kruszarką do lodu, tarką oraz dwoma wymiennymi tarczami do przecierania i szatkowania warzyw. Dzięki temu zwykły blender stał się wielofunkcyjnym robotem kuchennym, który pozwoli Ci na przygotowanie różnorodnych potraw.

Blender ręczny Ariete Blades 7w1 898 4
ikona

MOCNY I SKUTECZNY

Blender ręczny 7w1 Ariete posiada moc 1000W, a także poczwórne ostrze Quatroblade ze stali nierdzewnej z powłoką termiczną, które zapewnia skuteczne rozdrabnianie nawet bardzo gorących składników. Dodatkowo ergonomiczny uchwyt pozwala na wygodne korzystanie z urządzenia, a płynna regulacja prędkości oraz funkcja turbo umożliwiają dostosowanie obrotów do przygotowywanych potraw.

Blender ręczny Ariete Blades 7w1 898 4
ikona

ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O TWOICH POTRZEBACH

Blender ręczny 7w1 Ariete został zaprojektowany tak, aby pomóc Ci w szybkim i skutecznym przygotowaniu posiłków. Możesz używać go bezpośrednio w garnku lub skorzystać z kielicha o pojemności 700 ml dołączonego do zestawu. Dzięki końcówce do ubijania możesz w prosty sposób przygotować lekkie, puszyste masy, kremowe dodatki lub bitą śmietanę. Przystawka do puree natomiast pozwala na uzyskanie jedwabistej i gładkiej konsystencji ziemniaków, a także innych warzyw.

Blender ręczny Ariete Blades 7w1 898 4
Opis
PRODUCENT Ariete
MOC 1000W
PRĘDKOŚĆ 10 poziomów prędkości z płynną regulacją
MALAKSER POJEMNOŚĆ 2 l (pojemność robocza 1 l)
KIELICH POJEMNOŚĆ 700 ml
SZATKOWNICA POJEMNOŚĆ 500 ml
WYMIARY 6,5 x 6,5 x 41 cm
DODATKOWE INFORMACJE Funkcja turbo, ergonomiczny uchwyt, poczwórne ostrze Quatroblade ze stali nierdzewnej z powłoką termiczną, tarka, trzepaczka
To Top