Booking dla VITAY
 
 

PODRÓŻUJ I PUNKTUJ!

Już teraz możesz zbierać punkty VITAY dokonując rezerwacji na Booking.com.
Każde wydane 1 euro to 10 pkt w programie VITAY.

PUNKTY VITAY ZA REZERWACJE NA

 
 
 
 
 
 
 
 

Jak to działa?

 
 
Każdego dnia za pośrednictwem Booking.com rezerwowanych jest 1 200 000 noclegów. Portal Booking.com przyciągają odwiedzających z całego świata, zarówno tych podróżujących w interesach, jak i dla przyjemności.
 
Od 1996 roku Booking.com B.V. gwarantuje najlepsze ceny i oferuje zakwaterowanie w różnego rodzaju obiektach, począwszy od małych rodzinnych pensjonatów po luksusowe pięciogwiazdkowe hotele.
 
Platforma Booking.com jest dostępna w ponad 40 językach i jest na niej zarejestrowanych ponad 1 315 730 obiektów w 226 krajach i terytoriach.
Przed dokonaniem pierwszej rezerwacji konieczna jest weryfikacja Twojej Karty VITAY. W tym celu, po kliknięciu na hasło „Przechodzę do serwisu BOOKING.COM”, zostaniesz – po uprzednim zalogowaniu na https://program.vitay.pl - przekierowany na stronę http://www.veripage.pl, na której zostaniesz poproszony o podanie swojego numeru telefonu. Na ten numer zostanie wysłany kod, który należy podać w trakcie procesu weryfikacji. Proces weryfikacji karty VITAY odbywa się poza środowiskiem Programu VITAY i dokonywany jest przez They.pl. Po weryfikacji możesz dokonywać...
Czytaj więcej...
 
 
 
 
Przygotuj się do wyjazdu - zrób zakupy online u naszych Partnerów i zyskaj dodatkowe punkty VITAY!
Dodatkowe korzyści u naszych Partnerów
 

zobacz

 
To Top