Butelka Contigo CORTLAND MONACO · ORLEN VITAY
- 10%

Butelka Contigo CORTLAND MONACO

W magazynie Wysyłamy w 24h
99,99 zł
89,00 zł lub 17 600 pkt
i
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 89,00 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Butelka na wodę Contigo Cortland 720ml Niebieski. Rewelacyjna butelka, niezastąpiona podczas treningów i codziennych wypadów Butelka na wodę Contigo Cortland jest o pojemności 720ml. Posiada technologię AutoSeal® - 100% ochrony przed przeciekaniem i 100% ochrony przed rozlaniem.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Butelka na wodę Contigo Cortland 720ml Niebieski

ikona

Rewelacyjna butelka, niezastąpiona podczas treningów i codziennych wypadów

Butelka na wodę Contigo Cortland jest o pojemności 720ml. Posiada technologię AutoSeal® - 100% ochrony przed przeciekaniem i 100% ochrony przed rozlaniem. Praktyczna podziałka na butelce umożliwi Ci sprawdzenie ilości wypitej wody. Ponadto produkt jest wyposażony w wygodny uchwyt do przenoszenia i przypięcia!

 

Butelka na wodę Contigo Cortland z przodu
ikona

System, który gwarantuje 100% szczelności

Wiemy, że chcesz używać swojej butelki na wodę Contigo Cortland w wielu miejscach. W samochodzie, metrze lub w biurze. Obsługujesz ją jedną ręką. Naciskasz - pijesz. Puszczasz - zamykasz. Dzięki technologii AUTOSEAL butelka jest w 100% szczelna. Dodatkowo nowa nakrętka została wyposażona w blokadę uniemożliwiającą przypadkowe naciśnięcie kiedy butelkę trzymasz w torbie.

 

Butelka na wodę Contigo Cortland - blokada w butelce
ikona

Ważna jest higiena - butelki łatwo jest umyć

Taki cel przyświecał projektantom od początku. Żadnych zakamarków, żadnych zamkniętych przestrzeni, żadnych luźnych części, które można zgubić... Po prostu odkręcasz nakrętkę od butelki na wodę Contiago Cortland i myjesz pod bieżącą wodą lub wkładasz do zmywarki.

 

Butelka na wodę Contigo Cortland - nakrętka
ikona

Wykonane z Tritanu

Tritan to nowoczesne, specjalistyczne tworzywo z którego wykonuje się najmocniejsze butelki na wodę. Produkty wykonane z tritanu są lekkie, a przy tym odporne na uderzenia. Materiał nie wchodzi w reakcję ze związkami organicznymi, a butelka może być cały czas wystawiona na słońce (w pełni odporna na UV i warunki atmosferyczne). Nie wchłania zapachów i nie rozwijają się w niej drobnoustroje. Co najważniejsze nie wydziela szkodliwego bisfenolu A (BPA free). Po prostu butelkę na wodę Contigo Cortland możesz zabrać dosłownie wszędzie, nie patrząc się na pogodę!

 

Butelka na wodę Contigo Cortland na stole obok owoców
Opis
Producent PRD Contigo
Pojemność PJM 720 ml
Materiał wykonania MTW Tritan
Możliwość mycia w zmywarce MMZ Tak
Kolor KLR niebieski
Pompka PMP Nie
Wymiary WMR 27 x 7,5 cm
Gwarancja GWR 24 miesiące
Popularne w kategorii Bidony i butelki turystyczne
To Top