Kompas GERBER COMPACT BEAR GRYLLS

W magazynie
69,00 zł lub 13 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Compact kompas marki Gerber, sygnowany nazwiskiem znanego survivalowca Beara Grylls’a. Dzięki niewielkich rozmiarów narzędziu zawsze znajdziesz właściwy kierunek, niezależnie od pogody i zawodzącej technologii.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Kompas GERBER COMPACT BEAR GRYLLS

ikona

ZAWSZE ZNAJDZIESZ WŁAŚCIWY KIERUNEK

Compact kompas marki Gerber, sygnowany nazwiskiem znanego survivalowca Beara Grylls’a. Dzięki niewielkich rozmiarów narzędziu zawsze znajdziesz właściwy kierunek, niezależnie od pogody i zawodzącej technologii. Kompas sprawi, że nigdy nie stracisz orientacji w terenie i będziesz przygotowany na najbardziej ekstremalną podróż.

Kompas COMPACT BEAR GRYLLS GERBER
ikona

SOLIDNY I WYTRZYMAŁY

Róża kompasowa umieszczona została w wytrzymałej obudowie z tworzywa sztucznego, dzięki czemu otrzymujesz solidny produkt, który wytrzyma każde warunki pogodowe. Kompas zmieści się do każdego plecaka czy kieszeni spodni. Dodatkowo posiada wygodny sznurek, który możesz przymocować do paska, kluczy, czy kurtki. Sznurek możesz także złożyć na rękę, dzięki czemu nie zgubisz kompasu w czasie, gdy będziesz z niego korzystać.

Kompas COMPACT BEAR GRYLLS GERBER
Opis
Producent Fiskars
Marka Gerber
Rodzaj Turystyka / Akcesoria turystyczne
Materiał tworzywo sztuczne, plastik, sznurek
Ilość elementów 1
Kolor szary, czarny, pomarańczowy
Wymiary bez sznurka 6 x 4 cm
To Top