- 23%

Patelnia Aluminiowa Gerlach Contrast ThermoCoat Ilag Ultimate 20cm

W magazynie
99,00 zł lub 19 600 pkt
Promocja obowiązuje w dniach: od 27.03.2024
Cena bezpośrednio przed obniżką: 149,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 129,00 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Patelnie CONTRAST THERMOCOAT łączą w sobie funkcjonalność oraz wysokiej jakości materiały. Dzięki nim szybko i wygodnie stworzysz wiele zdrowych posiłków, jednocześnie oszczędzając energię. Wyróżnia je wskaźnik ThermoCoat, który wskazuję optymalną temperaturę nagrzania patelni.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Patelnia Aluminiowa Gerlach Contrast ThermoCoat Ilag Ultimate 20cm

ikona

PIĘCIOWARSTWOWE DNO

Wytrzymałe patelnie z nieprzywierającą powłoką CONTRAST THERMOCOAT to patelnia wykonana z wysokiej jakości kutego aluminium z 5-warstwowym dnem wyposażonym w dysk Full Induction. Dzięki temu dobrze rozprowadza i utrzymuje ciepło, co wpływa na długość smażenia, co jeszcze bardziej minimalizuje zużycie energii. Ponadto taka budowa pozwala na wykorzystanie naczynia na wszystkich typach kuchenek, w tym na kuchence indukcyjnej.

zdjęcie produktu
ikona

DŁUGOTRWAŁA WYTRZYMAŁOŚĆ

Kute aluminium wykorzystane do stworzenia patelni CONTRAST THERMOCOAT nadaje naczyniom długotrwałą wytrzymałość. Dzięki takiemu kształtowaniu materiał osiąga na całym obszarze równomierną grubość i gęstość, co sprawia, że jest szczególnie odporne na odkształcenia.

zdjęcie produktu
ikona

POWŁOKA NIEPRZYWIERAJĄCA

Patelnia CONTRAST THERMOCOAT została pokryta szwajcarską powłoką nieprzywierającą Ilag Non-Stick Ultimate, która ułatwia przygotowywanie posiłków na niewielkiej ilości tłuszczu, przy jednoczesnym zachowaniu smaku i aromatu potraw. Powłoka ta wyróżnia się niską ścieralnością oraz odpornością na zarysowywanie. Jest bezpieczna w użytkowaniu i nie zawiera szkodliwych substancji takich jak kadm, ołów oraz PFOA.

zdjęcie produktu
Opis
Producent Gerlach
Marka Gerlach
Linia produktu Contrast ThermoCoat
Kolor Czarny
Styl Nowoczesny
To Top