Piła łańcuchowa elektryczna BLACK&DECKER 2000W CS2040-QS · ORLEN VITAY

Piła łańcuchowa elektryczna BLACK&DECKER 2000W CS2040-QS

W magazynie
399,00 zł lub 79 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Wydajna piła łańcuchowa z silnikiem o mocy 2000W i o dużej prędkości łańcucha. Wysoka wydajność cięcia — maksymalna średnica cięcia 40 cm. Łańcuch o niskim poziomie odrzutu zapewniający czyste, szybkie cięcia w mokrym i suchym drewnie.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Piła łańcuchowa elektryczna BLACK&DECKER 2000W CS2040-QS

ikona

WYDAJNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Wydajna piła łańcuchowa z silnikiem o mocy 2000W i o dużej prędkości łańcucha. Wysoka wydajność cięcia — maksymalna średnica cięcia 40 cm. Łańcuch o niskim poziomie odrzutu zapewniający czyste, szybkie cięcia w mokrym i suchym drewnie. Beznarzędziowe napinanie łańcucha pozwala na jego szybkie i łatwe napinanie i wymianę. Stalowe pazury zwiększające stabilność, a tym samym bezpieczeństwo pracy. System antywibracyjny i gumowane chwyty zapewniają wysoki komfortu użytkowania. Automatyczne smarowanie łańcucha zapewnia stały dopływ oleju w celu ochrony łańcucha i maksymalizacji wydajności cięcia. Duży zbiornik oleju z wziernikiem do łatwego i kontrolowanego napełniania.

zdjęcie produktu
Opis
Producent Black+Decker
Waga produktu 5,5 kg
Długość pręta 40 cm
Źródło zasilania Przewodowe
To Top