Czajnik Ariete 2846/00

W magazynie
89,00 zł lub 17 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Chcesz mieć w swojej kuchni nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe urządzenie? Czajnik elektryczny marki Ariete to połączenie klasycznego włoskiego designu z nowoczesną technologią, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w Twoim domu...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Czajnik Ariete 2846/00

ikona

FUNKCJONALNOŚĆ I STYL

Chcesz mieć w swojej kuchni nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe urządzenie? Czajnik elektryczny marki Ariete to połączenie klasycznego włoskiego designu z nowoczesną technologią, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w Twoim domu. Czajnik elektryczny Ariete ma pojemność 1,7 l, co sprawia, że bez problemu zmieści większe ilości wody na herbatę lub kawę dla całej rodziny. Jego moc 2200 W pozwala na szybkie zagotowanie wody, co przekłada się na oszczędność zużycia prądu.

Czajnik Ariete 2846/00
ikona

BEZPIECZEŃSTWO I PRAKTYCZNOŚĆ

Czajnik posiada automatyczny wyłącznik po zagotowaniu wody, co zapobiega przegrzaniu urządzenia i zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo wskaźnik poziomu wody i wyjmowany filtr przeciwwapienny ułatwiają korzystanie z czajnika i utrzymanie go w czystości. Obrotowa podstawa 360° ze schowkiem na kabel pozwala na łatwe przenoszenie i przechowywanie czajnika. Czajnik elektryczny Ariete to nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe urządzenie. Jego ciemno-szary kolor i klasyczny design we włoskim stylu z pewnością wprowadzą do Twojej kuchni niepowtarzalny klimat.

Czajnik Ariete 2846/00
Opis
PRODUCENT Ariete
MOC 2200 W
POJEMNOŚĆ 1,7 l
AUTOMATYCZNY WYŁĄCZNIK Tak
WSKAŹNIK POZIOMU WODY Tak
RODZAJ GRZAŁKI Płaska, płytowa
RODZAJ PODSTAWY Obrotowa podstawa 360° ze schowkiem na kabel
KOLOR Ciemno-szary
WYMIARY 21 x 20,5 x 24,5 cm
DODATKOWE INFORMACJE Tworzywo sztuczne wolne od BPA
To Top