Czajnik elektryczny Ariete Vintage 2877/03 · ORLEN VITAY

Czajnik elektryczny Ariete Vintage 2877/03

W magazynie
229,00 zł lub 45 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Odkryj szybkie gotowanie z czajnikiem Ariete Vintage! Nie trać cennego czasu na długie oczekiwanie na zagotowanie wody. Dzięki dużej mocy czajnika 2877 woda zostanie zagrzana w zaledwie kilka minut...
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Czajnik elektryczny Ariete Vintage 2877/03

ikona

SZYBKOŚĆ I DOSKONAŁA JAKOŚĆ WODY

Odkryj szybkie gotowanie z czajnikiem Ariete Vintage! Nie trać cennego czasu na długie oczekiwanie na zagotowanie wody. Dzięki dużej mocy czajnika 2877 woda zostanie zagrzana w zaledwie kilka minut, umożliwiając Ci natychmiastowe przygotowanie gorących napojów, takich jak herbata, kawa czy zioła. A dzięki zmywalnemu filtrowi antywapiennemu, każde serwowanie będzie zapewniało wodę o doskonałej jakości.

Czajnik elektryczny Ariete Vintage 2877/03
ikona

CHWILA ZAPOMNIENIA

Czajnik Ariete Vintage to również idealne rozwiązanie dla zapominalskich - automatyczny system wyłączenia po zagotowaniu wody zapewni Ci spokój ducha, a Ty będziesz mógł skupić się na przygotowaniu swojego ulubionego napoju.

Czajnik elektryczny Ariete Vintage 2877/03
ikona

DUŻA POJEMNOŚĆ

Dzięki dużej pojemności czajnika, możesz szybko przygotować do 1,7 litra wody, a wskaźnik poziomu wody pozwoli Ci na dokładne odmierzenie potrzebnej ilości. W razie potrzeby możesz również szybko doprowadzić wodę do wrzenia, aby przygotować smaczny obiad w zaledwie kilka chwil.

Czajnik elektryczny Ariete Vintage 2877/03
ikona

OBROTOWA PODSTAWA

Nie musisz się martwić o ciężką podstawę czajnika, ponieważ Ariete Vintage został wyposażony w obrotową podstawę. Dzięki temu możesz postawić go na stole, aby uzupełnić zapas herbaty lub ziół podczas śniadania, lub obiadu. Czajnik Vintage to nie tylko urządzenie kuchenne, ale również dekoracja stołu - niepowtarzalny kolor i kształt czynią go prawdziwą ozdobą Twojego domu.

Czajnik elektryczny Ariete Vintage 2877/03
Opis
PRODUCENT Ariete
MOC 2000 W
POJEMNOŚĆ 1,7 l
RODZAJ PODSTAWY Obrotowa podstawa 360° ze schowkiem na kabel
RODZAJ GRZAŁKI Płaska, płytowa
RODZAJ UCHWYTU Typu soft touch
WSKAŹNIK POZIOMU WODY Tak
AUTOMATYCZNY WYŁĄCZNIK Tak
MATERIAŁ WYKONANIA KORPUSU Metalowy z chromowanymi elementami wykończenia
WYMIARY 23 x 23 x 20 cm
DODATKOWE INFORMACJE Kontroler STRIX, wyjmowany wewnętrzny filtr kamienia
To Top