Czujnik Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2

Czasowo niedostępne
Czujnik temperatury i wilgotności Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2 Biały. Monitoruje na żywo, wykrywa zmiany temperatury i wilgotności. Precyzyjny czujnik temperatury i wilgotności Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Czujnik temperatury i wilgotności Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2 Biały

ikona

Pełna precyzja

Monitoruje na żywo, wykrywa zmiany temperatury i wilgotności. Precyzyjny czujnik temperatury i wilgotności Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2 jest zdolny do wykrywania różnic do 0,1°C oraz 1% wilgotności. Kompaktowy rozmiar. Wyświetlacz 1,5".

 

Czujnik temperatury i wilgotności Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2 od prawej
ikona

Stałe monitorowanie

Czujnik temperatury i wilgotności Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2 monitoruje na żywo, wykrywa zmiany temperatury i wilgotności dla Twojego maksymalnego komfortu i dobrego samopoczucia. Czujnik Xiaomi ma wszystko pod stałą kontrolą!

 

Czujnik temperatury i wilgotności Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2 na stole od frontu
ikona

Temperatura i poziom wilgpotności w trosce o Twoje dziecko. Niskie zużycie energii

Chcesz poznać temperaturę i poziom wilgotności? Teraz jest to możliwe! Czujnik temperatury i wilgotności Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2 został zaprojektowany z myślą o dobrym samopoczuciu Twojego dziecka. Ponadto zużycie baterii jest bardzo niskie. Jedna bateria wystarcza na rok pracy w trybie czuwania.

 

Czujnik temperatury i wilgotności Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2 dziecko patrzące na czujnik wiszący na ścianie
ikona

Czujnik o bardzo wysokiej precyzji. Zawieś go na ścianie lub postaw na stole

Precyzyjny szwajcarski czujnik Sensirion zdolny do wykrywania różnic do 0,1°C oraz 1% wilgotności. Zawieś czujnik temperatury i wilgotności Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2 na ścianie lub postaw na stole - gdziekolwiek wolisz.

 

Czujnik temperatury i wilgotności Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2 na stole
Opis
Producent PRD Xiaomi
Łączność Bluetooth
Rodzaj czujnika Temperatury
Wymagania systemowe Android
Elementy zestawu Czujnik
Częstotliwość brak
Informacje dodatkowe Zakres temperatur - 0°C ~ 60°C; zakres wilgotności - 0%-99% RH
Kompatybilność Do połączenia z internetem wymagana jest bramka Xiaomi BLE. W przypadku braku bramki jest możliwość odczytu temperatur na wyświetlaczu oraz przez połączenie Bluetooth bezpośrednio na telefonie.
Gwarancja 24 miesiące
To Top