Czyścik parowy Ariete Vapori Jet 4137

W magazynie
148,90 zł lub 29 580 pkt
14,2 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Odkryj rewolucyjne podejście włoskich projektantów marki Ariete, które pozwala na skuteczne, zdrowe i ekologiczne czyszczenie powierzchni przy użyciu gorącej pary wodnej pod wysokim ciśnieniem. Model Vapori Jet o mocy 1050 W i ciśnieniu 3,5 BAR to doskonałe narzędzie do...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Czyścik parowy Ariete Vapori Jet 4137

ikona

SKUTECZNOŚĆ, ZDROWIE I EKOLOGIA

Odkryj rewolucyjne podejście włoskich projektantów marki Ariete, które pozwala na skuteczne, zdrowe i ekologiczne czyszczenie powierzchni przy użyciu gorącej pary wodnej pod wysokim ciśnieniem. Model Vapori Jet o mocy 1050 W i ciśnieniu 3,5 BAR to doskonałe narzędzie do porządków domowych oraz dezynfekcji, a wszystko to bez użycia szkodliwych detergentów. Dzięki czyszczeniu parowemu nie tylko osiągniesz nieskazitelnie czyste powierzchnie, ale również zminimalizujesz ryzyko kontaktu z chemikaliami. To idealne rozwiązanie dla alergików oraz osób chcących zadbać o swoje zdrowie i środowisko.

Czyścik parowy Ariete Vapori Jet 4137
ikona

FUNKCJONALNOŚĆ I PRAKTYCZNOŚĆ

Dzięki wysokiemu ciśnieniu pary i licznej ilości akcesoriów, Vapori Jet jest w stanie sprostać wielu wyzwaniom w domowych porządkach. Możesz używać go do czyszczenia fug, kuchenek, piekarników, okien, blatów, szafek, umywalek czy kabin prysznicowych. Długi, trzymetrowy kabel zasilający oraz koła umożliwiające swobodne poruszanie się urządzenia sprawiają, że Vapori Jet jest bardzo wygodny w użyciu. W zestawie znajdują się także liczne końcówki do różnych powierzchni oraz akcesoria, takie jak miarka czy lejek, co pozwala na jeszcze większą wszechstronność urządzenia. Dodatkowo pojemność bojlera wynosząca 0,175 l zapewnia wystarczającą ilość pary na dłuższe czyszczenie bez konieczności uzupełniania wody.

Czyścik parowy Ariete Vapori Jet 4137
ikona

IDEALNY DO SPRZĄTANIA KUCHNI I MYCIA OKIEN

Gorąca para wodna pod wysokim ciśnieniem sprawia, że tłuste i przypalone powierzchnie staną się nieskazitelnie czyste. Jest to również doskonałe rozwiązanie do czyszczenia kuchenek, blatu czy piekarnika. Nie martw się o kontakt z chemikaliami - z Vapori Jet możesz czuć się bezpiecznie. Mycie okien nie musi być już żmudną i nieprzyjemną czynnością. Dzięki specjalnej końcówce ze ściągaczem z zestawu Vapori Jet możesz znacznie skrócić czas potrzebny na tę czynność. Wykorzystaj siłę pary i pozbądź się smug, zacieków i długiego przebywania w niewygodnej pozycji.

Czyścik parowy Ariete Vapori Jet 4137
Opis
PRODUCENT Ariete
MOC 1050 W
CIŚNIENIE 3,5 BAR
DŁUGOŚĆ KABLA 3 m
RODZAJ KOŃCÓWEK Do tkanin i ubrań, szyb, fug, szczoteczka, szczelinówka, szmatka, wąż, miarka, lejek
POJEMNOŚĆ 0,175 l
WYMIARY 12 x 26 x 22 cm
DODATKOWE INFORMACJE Aluminiowy bojler, przycisk podawania pary, zawór z blokadą bezpieczeństwa
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top