Deska do prasowania Leifheit Air Board M Compact

W magazynie
295,00 zł lub 58 800 pkt
28,12 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Blat deski do prasowania Leifheit AirBoard Compact M 72585 został pokryty materiałem, który wykorzystując technologię Thermo Reflect, odbija od deski parę i ciepło żelazka. Wpływa to na zdecydowanie szybsze prasowanie, jednocześnie dodatkowo wygładzając tkaninę. Model ten idealnie sprawdzi się z żelazkami parowymi.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Deska do prasowania Leifheit AirBoard Compact M 72585

ikona

Lekka konstrukcja

Deska do prasowania Leifheit AirBoard Compact M 72585 jest zdecydowanie lżejsza od odpowiedników wyposażonych w metalową siatkę oraz jednocześnie bardzo komfortowa w użytkowaniu deska AirBoard M Compact to propozycja dla osób, które chcą zaoszczędzić czas na prasowaniu. Blat tego modelu powstał z niezwykle lekkiego tworzywa sztucznego EPP, odpornego na odkształcanie. Bardzo stabilny stelaż deski wykonano z rurek o średnicy 28 mm i zakończono antypoślizgowymi nakładkami. AirBoard M Compact jest dzięki temu wyjątkowo lekka – waży zaledwie 4 kg, co sprawia, że przenoszenie jej, rozkładanie i składanie jest bardzo łatwe i wygodne.

Deska do prasowania Leifheit AirBoard Compact M 72585 deska rozłożóna, widok pod kątem od prawej strony od przodu
ikona

Łatwe prasowanie

Blat deski do prasowania Leifheit AirBoard Compact M 72585 został pokryty materiałem, który wykorzystując technologię Thermo Reflect, odbija od deski parę i ciepło żelazka. Wpływa to na zdecydowanie szybsze prasowanie, jednocześnie dodatkowo wygładzając tkaninę. Model ten idealnie sprawdzi się z żelazkami parowymi. Powierzchnia prasowania deski AirBoard M Compact marki Leifheit ma wymiary: 120 x 38 cm. Wygodnie można na niej wyprasować każde ubranie. Wysokość tego modelu jest regulowana – od 78 do 98 cm, więc deska dopasuje się do wzrostu osoby z niej korzystającej i poprawi komfort pracy.

Deska do prasowania Leifheit AirBoard Compact M 72585 widok pod kątem od prawej strony od tyłu
ikona

Funkcjonalne wzornictwo

Deska do prasowania Leifheit AirBoard Compact M 72585 posiada także zamocowaną na stałe uniwersalną podstawkę pod żelazko, która została wyposażona w uchwyt na kabel, utrzymujący go z dala od powierzchni prasowania i zapobiegający plątaniu się. Lekką konstrukcję deski można złożyć do kompaktowych rozmiarów: 154 cm wys. x 42 cm szer. x 9 cm gł., pozwoli to wygodnie przechować ją także w mniejszych mieszkaniach. Model AirBoard M Compact został wyprodukowany w Europie i jest objęty 5-letnią gwarancją.

Deska do prasowania Leifheit AirBoard Compact M 72585 widok na blat do prasowania
Opis
Producent PR Leifheit
Rodzaj deski RDD Deska do prasowania
Wymiary powierzchni do prasowania WMP 120 x 38 cm
Podstawka pod żelazko PDZ tak
Rękawnik RKW Nie
Regulacja wysokości RGW 78 - 98 cm
Materiał pokrowca MPK Materiał
Kolor KLR biało-niebieski
Wymiary WMR 153 x 42 x 78 - 98 cm
Gwarancja GWR 60 miesięcy
Informacja dodatkowa DDI technologia Thermo Reflect zdecydowanie przyspieszająca prasowanie
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top