Dron DJI AVATA Pro-View Combo (DJI Goggles 2)

Czasowo niedostępne
Dron DJI AVATA Pro-View Combo (DJI Goggles 2). DJI Avata Pro-View Combo - Born to Fly Mknij przez przestworza i ciesz się jeszcze ciekawszym doświadczeniem lotu. Nowy dron wyścigowy DJI Avata zapewni Ci niezrównaną immersję i pozwoli spojrzeć na świat spod chmur. Lekki, zwrotny i wytrzymały - niestraszne mu żadne wyzwania.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Dron DJI AVATA Pro-View Combo (DJI Goggles 2)

ikona

DJI Avata Pro-View Combo - Born to Fly

Mknij przez przestworza i ciesz się jeszcze ciekawszym doświadczeniem lotu. Nowy dron wyścigowy DJI Avata zapewni Ci niezrównaną immersję i pozwoli spojrzeć na świat spod chmur. Lekki, zwrotny i wytrzymały - niestraszne mu żadne wyzwania. Nagrywaj filmy 4K z elektroniczną stabilizacją obrazu (EIS) i korzystaj z transmisji wideo DJI O3+. Czas lotu drona DJI AVATA Pro-View Combo (DJI Goggles 2) sięga 18 minut, a dolne wykrywanie przeszkód pozwala latać bardzo nisko nad ziemią. W zestawie znajdziesz też nowe gogle DJI Goggles 2 oraz kontroler ruchu DJI Motion Controller.

 

Dron DJI AVATA Pro-View Combo (DJI Goggles 2) pokazany dron, DJI Goggles 2, DJI Motion Controller
ikona

Immersyjne doświadczenie lotu

Teraz możesz spojrzeć na świat z lotu ptaka i swobodnie eksplorować przestworza. Jeśli marzysz o lataniu, dron DJI AVATA Pro-View Combo (DJI Goggles 2) będzie dla Ciebie idealny! Załóż gogle, chwyć w dłoń kontroler ruchu i ruszaj w podniebną podróż. Ciesz się bezpieczeństwem lotu i całkowitą kontrolą, nie rezygnując przy tym z dreszczyku emocji. Wykonuj brawurowe manewry, odkrywaj swoją okolicę z nowej perspektywy i poczuj się tak, jakbyś rzeczywiście latał!

 

Dron DJI AVATA Pro-View Combo (DJI Goggles 2) dziewczyna w DJI Goggles 2 trzyma DJI Motion Controller
ikona

Jeszcze lepsza jakość obrazu

Nadchodzi prawdziwy przełom w obrazowaniu FPV. Dzięki 1/1,7-calowej matrycy CMOS dron DJI AVATA Pro-View Combo (DJI Goggles 2) umożliwia ultraszerokokątne nagrywanie 4K z przysłoną f/2.8. Co więcej, pole widzenia 155° zapewnia unikalną perspektywę bliską temu, co widzimy własnymi oczami. Tryb D-Cinelike gwarantuje żywą, interesującą kolorystykę, a technologie elektronicznej stabilizacji obrazu RockSteady 2.0 i HorizonSteady pozwalają cieszyć się niesamowitą płynnością ujęć - nawet podczas wykonywania wyjątkowo brawurowych manewrów.

 

Dron DJI AVATA Pro-View Combo (DJI Goggles 2) pokazany aparat
ikona

Lekki, zwinny, wytrzymały

Dron DJI AVATA Pro-View Combo (DJI Goggles 2) jest niesamowicie szybki i zwrotny - doskonale poradzi sobie nawet wewnątrz budynków i w wąskich przestrzeniach. Lekki, przenośny i kompaktowy - może Ci towarzyszyć niemal wszędzie. Wyróżnia się także solidną konstrukcją i czasem lotu do 18 minut. Co więcej, wbudowana osłona śmigieł sprawia, że nawet jeśli dron z czymś się zderzy, będzie mógł po prostu się odbić i kontynuować lot. Bez obaw śmigaj między gałęziami i w korytarzach, docieraj tam, gdzie inni nie mogą, a jeśli Twój Avata upadnie do góry nogami, włącz tryb Turtle i patrz, jak wraca do działania!

 

Dron DJI AVATA Pro-View Combo (DJI Goggles 2) pokazana czarna obudowa drona
ikona

Pożegnaj obawy

Ciesz się większą pewnością siebie podczas lotu. Dron DJI AVATA Pro-View Combo (DJI Goggles 2) został wyposażony w dolny system wizyjny i czujnik ToF, dzięki czemu skutecznie wykrywa przeszkody od dołu i może latać nawet na małych wysokościach. Ponadto przycisk hamowania awaryjnego na kontrolerze ruchu umożliwia błyskawiczne zatrzymanie drona, a funkcja RTH zapewnia dodatkową ochronę, gdy sygnał będzie zbyt słaby lub gdy poziom naładowania akumulatora znacznie spadnie. Większe bezpieczeństwo lotu pozwoli Ci bez obaw wykonywać nawet najbardziej złożone manewry!

 

Dron DJI AVATA Pro-View Combo (DJI Goggles 2) dron podczas lotu wisi w powietrzu
ikona

Niezawodna transmisja

Wyraźny, płynny podgląd na żywo w goglach, niezawodna stabilność i jeszcze lepsza responsywność podczas lotu - to tylko niektóre zalety flagowej technologii transmisji DJI O3+, którą wykorzystuje DJI Avata. Dron DJI AVATA Pro-View Combo (DJI Goggles 2) został też wyposażony w wielokierunkowe anteny 2T2R. Wszystko to sprawia, że możliwe jest przesyłanie wideo w wysokiej jakości nawet 1080p/100FPS na odległość do 2 km z ultraniskim opóźnieniem około 30 ms.

 

Dron DJI AVATA Pro-View Combo (DJI Goggles 2) mężczyzna w DJI Goggles 2
ikona

DJI Goggles 2

Wchodzące w skład zestawu DJI Goggles 2 są lekkie, kompaktowe i wyjątkowo wygodne. Składane anteny ułatwiają ich przechowywanie, a 2 wbudowane ekrany HD micro OLED zapewniają czysty, przejrzysty obraz i częstotliwość odświeżania do 100 Hz. Gogle pozwalają też na regulację dioptrii w zakresie od +2.0 D do -8.0 D, a ich czas pracy sięga 2 godzin. Ciesz się pełnoekranową transmisją na żywo i zyskaj jedyną w swoim rodzaju możliwość spojrzenia na świat z lotu ptaka! Dron DJI AVATA Pro-View Combo (DJI Goggles 2) jest też kompatybilny z DJI FPV Goggles V2.

 

Dron DJI AVATA Pro-View Combo (DJI Goggles 2) DJI Goggles 2 frontem
ikona

Dodatkowe możliwości

Zyskaj jeszcze więcej możliwości razem z dronem DJI AVATA Pro-View Combo (DJI Goggles 2). Wchodzący w skład zestawu DJI Motion Controller zapewnia niezwykle intuicyjne doświadczenie lotu. Teraz możesz sterować dronem za pomocą prostych gestów! Wypróbuj też dostępny w sprzedaży oddzielnie DJI FPV Remote Controller 2, aby wykonywać jeszcze bardziej zaawansowane manewry i tworzyć oryginalne ujęcia. Ponadto dedykowana aplikacja DJI Virtual Flight oferuje mnóstwo zróżnicowanych scenariuszy - pozwoli Ci wygodnie szlifować umiejętności pilotażu. Bez problemu zainstalujesz ją zarówno na smartfonie, jak i na komputerze.

 

Dron DJI AVATA Pro-View Combo (DJI Goggles 2) pokazany kontroler DJI FPV Remote Controller 2
Opis
Producent PR DJI
Zasięg 11600 m
Konstrukcja KO Osłony śmigieł
Maksymalna prędkość MP 27 m/s
Prędkość wznoszenia 6 m/s
Prędkość opadania 6 m/s
Obiektyw OB f/1,7
Rozdzielczość zdjęć 4000x3000
Format zapisu zdjęć FZZ JPEG
Format zapisu filmów FZ MOV
Kamera Tak
Czujniki Kolizji, żyroskop, ToF, system wizyjny
Funkcje dodatkowe FD RTH
Stabilizator ST 1-osiowy
GPS Tak
USB US Nie
Wi-Fi WF Tak
Czytnik kart pamięci CK Tak
Bateria 2420 mAh
Czas pracy do 18 min
Kolor Czarny
Gwarancja 24 miesiące
Wymiary WM 180 x 180 x 80 mm
Waga 410 g
Zawartość zestawu ZZW 3 dodatkowe zestawy śmigieł, 4 x śruby (M2 x 7), Adapter, Akumulator, Akumulator do DJI Goggles 2, Antena dwupasmowa, DJI Goggles 2, DJI Motion Controller, Kabel OTG, Kabel USB Typ-C, Kabel zasilający, Kabel zasilania do DJI Goggles 2, Opaska na głowę, Oprawki do DJI Goggles 2, Osłona ekranu, Osłona gimbala, Smycz, Śrubokręt
To Top