Raty 0%- 4%

Dźwigniowe nożyce do żywopłotu FISKARS PowerLever HS52

W magazynie
199,00 zł lub 39 600 pkt
19,9 zł x 10 rat 0% RRSO
Cena bezpośrednio przed obniżką: 209,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 209,00 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Szukasz nożyc do przycinania i formowania żywopłotów i krzewów, warto zainteresować się modelem HS52 marki Fiskars. Nożyce te są doskonale dostosowane dla osób prawo- i leworęcznych, co czyni je wyjątkowo uniwersalnym narzędziem ogrodniczym. Jedną z największych zalet nożyc HS52 jest zastosowany w nich dźwigniowy mechanizm PowerLever. Dzięki niemu...
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Dźwigniowe nożyce do żywopłotu FISKARS PowerLever HS52

ikona

PODWÓJNA SIŁA CIĘCIA

Jeśli szukasz nożyc do przycinania i formowania żywopłotów i krzewów, warto zainteresować się modelem HS52 marki Fiskars. Nożyce te są doskonale dostosowane dla osób prawo- i leworęcznych, co czyni je wyjątkowo uniwersalnym narzędziem ogrodniczym. Jedną z największych zalet nożyc HS52 jest zastosowany w nich dźwigniowy mechanizm PowerLever. Dzięki niemu siła cięcia jest aż dwukrotnie większa w porównaniu do standardowych mechanizmów, a jednocześnie redukuje się wysiłek podczas pracy. Siła cięcia jest równomiernie rozprowadzana aż po czubek ostrzy, co gwarantuje gładkie i czyste cięcie.

Dźwigniowe nożyce do żywopłotu FISKARS PowerLever HS52
ikona

LEKKA I WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA

Nożyce HS52 są także bardzo wygodne w użytkowaniu. Lekka i wytrzymała konstrukcja wykonana z tworzywa FiberComp pozwala na precyzyjne kształtowanie krzewów bez nadwyrężania rąk. Ostrze wykonane z wysokiej jakości stali zapewnia doskonałą jakość cięcia, co pozwala na precyzyjną pracę. Warto podkreślić, że nożyce HS52 marki Fiskars są produktem wysokiej jakości, co gwarantuje długie użytkowanie narzędzia. Jeśli więc szukasz nożyc do przycinania i formowania żywopłotów i krzewów, które będą nie tylko skuteczne, ale także wygodne w użytkowaniu, nożyce HS52 marki Fiskars będą idealnym wyborem.

Dźwigniowe nożyce do żywopłotu FISKARS PowerLever HS52
Opis
PRODUCENT Fiskars
KOLOR Czarno - pomarańczowy
PRZEZNACZENIE Do przycinania i formowania żywopłotów i krzewów
10 x 0%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top