Ekspres ciśnieniowy Blaupunkt CMP312

W magazynie
415,00 zł lub 82 800 pkt
39,57 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Ekspres do parzenia kawy Blaupunkt CMP312 ciśnieniowy. Filiżanka świeżo zaparzonej kawy to dla wielu osób codzienny rytuał. Jednak, aby wydobyć jej wspaniały aromat, wyjątkowy smak i odpowiednią moc, należy przygotować ją we właściwy sposób.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Ekspres do parzenia kawy Blaupunkt CMP312 ciśnieniowy

ikona

Dodaje energii i poprawia nastrój

Filiżanka świeżo zaparzonej kawy to dla wielu osób codzienny rytuał. Jednak, aby wydobyć jej wspaniały aromat, wyjątkowy smak i odpowiednią moc, należy przygotować ją we właściwy sposób. Z pomocą w przygotowaniu ulubionego napoju wielu z nas przychodzi ekspres do parzenia kawy Blaupunkt CMP312 ciśnieniowy. To urządzenie charakteryzujące się wysoką jakością wykonania i niezawodnością pracy. Zaprojektowano je w taki sposób, by komfort obsługi oraz dostępne funkcje spełniały oczekiwania wszystkich użytkowników, również tych najbardziej wymagających.

 

Ekspres do parzenia kawy Blaupunkt CMP312 ciśnieniowy pokazany ekspres i dwie filiżanki
ikona

Łatwe parzenie kawy

Dzięki trzem przyciskom, umieszczonym na przednim panelu, oraz pokrętłu do regulacji pary obsługa ekspresu do parzenia kawy Blaupunkt CMP312 ciśnieniowego jest bardzo intuicyjna. Chcąc zaparzyć kawę należy włączyć urządzenie, nasypać zmieloną kawę do filtra i wraz z kolbą umieścić go w głowicy mocującej ekspresu. Następnie wystarczy wcisnąć przycisk „przygotowania kawy”, poczekać aż właściwa ilość naparu napełni filiżanki i ponownie nacisnąć przycisk „przygotowania kawy”.

 

Ekspres do parzenia kawy Blaupunkt CMP312 ciśnieniowy panel ekspresu
ikona

Pełna aromatu kawa jest już gotowa

Trzeci z przycisków, wraz z pokrętłem do regulacji pary, pozwala na przygotowanie perfekcyjnej, ciepłej mlecznej pianki do cappuccino, latte, macchiato oraz modnej ostatnio flat white. W ekspresie do parzenia kawy Blaupunkt CMP312 ciśnieniowym użytkownik ma do dyspozycji dwa filtry – na jedną lub dwie filiżanki espresso. Pozwala to na przygotowanie kawy zgodnie z teorią uznanych na świecie baristów, wg których jedna filiżanka małej czarnej powinna być przygotowywana z 7 g zmielonej kawy (w zestawie znajdują się dwa filtry jeden o pojemności 7 g, drugi 14 g kawy).

 

Ekspres do parzenia kawy Blaupunkt CMP312 ciśnieniowy frontem
ikona

Wygoda i komfort

Zbiornik na wodę w ekspresie do parzenia kawy Blaupunkt CMP312 ciśnieniowym ma pojemność aż 1,6 l, dzięki czemu przygotowując kawę nie trzeba pamiętać o jej ciągłym uzupełnianiu. Natomiast wytrzymała włoska pompa, uzyskująca ciśnienie do 15 barów, sprawi, że kawa nie będzie odbiegała swoim smakiem od tej, którą serwują dobre kawiarnie.Urządzenie wyposażone zostało w mechanizmy zabezpieczające przed przegrzaniem i nadmiernym wzrostem ciśnienia. Dzięki czemu korzystanie z ekspresu jest nie tylko komfortowe, ale również całkowicie bezpieczne.Czyszczenie ekspresu nie powinno sprawić problemu, gdyż kratkę i tackę ociekową, a także dyszę do spieniania mleka można z łatwością zdemontować i umyć pod bieżącą wodą z dodatkiem delikatnego płynu do mycia naczyń.

 

Ekspres do parzenia kawy Blaupunkt CMP312 ciśnieniowy zbiornik na wode
Opis
Producent PR Blaupunkt
Programowanie ustawień nie
Program autooczyszczania nie
Wyświetlacz nie
Płyta do podgrzewania filiżanek tak
Ciśnienie pompy [b] 15
Wyjmowana kratka ociekowa tak
Ekspres kapsułkowy Nie
Kubek do spieniania mleka nie
Wskaźnik poziomu wody Tak
Moc 850 W
Zakres wyboru pojemności kawy Automatycznie
Dysza spieniająca tak
Regulacja mocy kawy nie
Pojemność zbiornika na wodę 1.6 l
Kolor srebrny
Gwarancja 24 miesiące
Wysokość 30 cm
Szerokość 23 cm
Głębokość 27 cm
Materiał metal, tworzywo sztuczne
Waga 3 kg
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top