FILTR TCL KJ300F-S3

W magazynie
209,00 zł lub 41 600 pkt
19,93 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
FILTR TCL KJ300F-S3.Zacznij oczyszczać swoje domowe powietrze! Zanieczyszczenia powietrza z zewnątrz mogą łatwo przedostać się do Twojego domu przez otwarte drzwi i okna. Naturalna wentylacja przepuszcza do wnętrza alergeny i cząsteczki pyłu zawieszonego PM2,5, które współtworzą smog. Dlatego tak ważne jest używanie dodatkowych oczyszczaczy.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

FILTR TCL KJ300F-S3

ikona

Zacznij oczyszczać swoje domowe powietrze!

Zanieczyszczenia powietrza z zewnątrz mogą łatwo przedostać się do Twojego domu przez otwarte drzwi i okna. Naturalna wentylacja przepuszcza do wnętrza alergeny i cząsteczki pyłu zawieszonego PM2,5, które współtworzą smog. Dlatego tak ważne jest używanie dodatkowych oczyszczaczy.

 

FILTR TCL KJ300F-S3 widok na działanie filtru
ikona

Opis oczyszczacza TCL KJ300 WIFI

Model KJ300F-S3 został wyposażony w moduł WiFi dzięki czemu istnieje możliwość sterowania nim za pomocą urządzeń mobilnych opartych na systemach operacyjnych Android i iOS. Z dowolnego miejsca można mieć pełną kontrolę i oprócz uruchamiania/wyłączania jest również możliwość ustawienia pracy tego urządzenia w trybach AUTO lub MANUALNYM czy nawet sterowania funkcją nawilżania a to wszystko przy pełnym podglądzie parametrów powietrza pomieszczenia w którym znajduje się oczyszczacz . Ten model doskonale usuwa zdecydowaną większość zanieczyszczeń w tym cząsteczek (PM2.5) smogu, nieprzyjemnych zapachów i wiele innych pozostawiając za sobą w pomieszczeniu czyste i dobrze nawilżone powietrze.

 

FILTR TCL KJ300F-S3 widok na oczyszczasz powietrza TCL KJ300 z opisem
ikona

Zawartość opakowania

Opakowanie zawiera komplet filtrów do oczyszczacza powietrza KJ300 WiFi - filtr HEPA, filtr z węglem aktywnym. Zalecana wymiana filtrów, według wskazań producenta to maksymalnie 12 miesięcy. Założenie dotyczy pracy urządzenia w warunkach średniego zanieczyszczenia powietrza, przy średnim użytkowaniu.

 

FILTR TCL KJ300F-S3 widok na opakowanie filtrów
Opis
Producent PR TCL
Technologia oczyszczania Wielostopniowa
Wydajność oczyszczania [m³/h] 300
Filtracja powietrza Tak
Nawilżanie powietrza Tak
Wbudowany wyświetlacz Tak
Sterowanie zdalne Tak
Filtry HEPA
Max. powierzchnia pomieszczenia [m²] 36
Gwarancja 12 miesięcy
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top