Green Cell Ładowarka Samochodowa 3xUSB z Szybkim Ładowaniem Quick Charge 3.0

W magazynie
59,00 zł lub 11 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Wrzuć wyższy bieg z GC PowerRide 54W i spraw by ładowanie w Twoim samochodzie było szybkie i wygodne jak nigdy dotąd! Szybkie porty USB-A Ultra Charge 18W o łącznej mocy 54W pozwolą na niezależne ładowanie aż trzech urządzeń jednocześnie - i to nawet do 3.5x szybciej niż standardowo.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Green Cell Ładowarka Samochodowa 3xUSB z Szybkim Ładowaniem Quick Charge 3.0

ikona

Wrzuć wyższy bieg

PowerRide zmienia zasady gry i udowadnia, że styl oraz szybkie ładowanie idą ze sobą w parze. Wyposaż swój samochód w trzy niezależne porty USB o mocy aż 18W każdy i pozwól się cieszyć swobodnym dostępem do energii wszystkim pasażerom. Szybkie ładowanie Od zera do setki... Każdy z trzech szybkich portów USB o łącznej mocy aż 54W, wyposażony jest w autorską technologię szybkiego ładowania GC Ultra Charge. Jest ona w pełni kompatybilna z Quick Charge 3.0, Apple 2.4A, Samsung AFC oraz Huawei FCP. Dzięki temu naładujesz jednocześnie nawet trzy urządzenia do 3,5x szybciej niż standardowo. Wykorzystaj 20 minut dojazdu do pracy na naładowanie baterii swojego smartfona do nawet 50%.

Opis
Gwarancja 12 miesięcy
Moc 54W
Wyjście 3.6-6V/3A, 6-9V/2A, 9-12V/1.5A
Wejście Wtyczka do gniazda zapalniczki samochodowej 12V - 24V
Kolor Czarny
Zabezpieczenie przed przegrzaniem Tak
Kod produktu CADGC01
Producent Green Cell
Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe Tak
Wymiary 7,7 x 4 x 3 cm
Waga 33,5g
Porty 3x USB Ultra Charge
Podświetlenie Tak
Typ ładowarki Samochodowa
Liczba portów 3
To Top