Generator pary Philips GC7844/20

Czasowo niedostępne
Generator pary Philips GC7844/20. Duży zbiornik umożliwia dłuższe prasowanie. Funkcja automatycznego wyłączania Przezroczysty zbiornik wody o pojemności 1,5 l zapewnia półtorej godziny ciągłej pracy. Wyraźnie widać, ile wody zostało w zbiorniku, i można łatwo napełnić go pod kranem przez duży otwór.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Generator pary Philips GC7844/20

ikona

Duży zbiornik umożliwia dłuższe prasowanie. Funkcja automatycznego wyłączania

Przezroczysty zbiornik wody o pojemności 1,5 l zapewnia półtorej godziny ciągłej pracy. Wyraźnie widać, ile wody zostało w zbiorniku, i można łatwo napełnić go pod kranem przez duży otwór. Jeśli generator pary Philips GC7844/20 nie jest używany przez kilka minut, funkcja automatycznego wyłączania samoczynnie wyłączy urządzenie. Pozwala to zaoszczędzić energię i zapewnia spokój ducha odnośnie do bezpieczeństwa.

 

Generator pary Philips GC7844/20 widok na generator od góry
ikona

Lekki i kompaktowy. Oszczędność energii dzięki trybowi ECO

Lekki generator pary Philips GC7844/20 o niewielkich wymiarach jest łatwy do przechowywania i wygodnie mieści się na desce. Dzięki technologii ProVelocity generatory pary są mniejsze i lżejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Takie same rezultaty przy oszczędności energii. Tryb ECO zmniejsza pobór mocy podczas prasowania tkanin wymagających mniejszej ilości pary.

 

Generator pary Philips GC7844/20 widok na grafikę z generatorem widocznym w przekroju w trakcie wytwarzania pary
ikona

Bezpieczeństwo dla wszystkich tkanin

Dzięki technologii OptimalTEMP możesz mieć pewność, że generator pary Philips GC7844/20 nie przypali żadnej tkaniny nadającej się do prasowania. Możesz nawet zostawić je włączone na ubraniu lub desce do prasowania bez żadnego ryzyka zniszczenia czy wybłyszczenia tkaniny.

 

Generator pary Philips GC7844/20 widok na generator od tyłu w szafie
ikona

Technologia OptimalTEMP nie wymaga regulacji temperatury

Prasuj wszystko — od jedwabiu po dżins — bez konieczności zmiany ustawień temperatury. Dzięki technologii OptimalTEMP pokrętło i ustawienia są zbędne. Nie trzeba już tracić czasu na wstępne sortowanie prania albo czekanie, aż generator pary Philips GC7844/20 się nagrzeje lub ostygnie. W każdej chwili możesz wyprasować dowolną tkaninę.

 

Generator pary Philips GC7844/20 widok na generator w trakcie wytwarzania pary
Opis
Producent PRD Philips
Moc 2400
Rodzaj żelazka Generator pary
Pojemność zbiornika PZ 1500 ml
Rodzaj stopy SteamGlide
Długość przewodu DP 1,8 m
Wyrzut pary 120 g/min
Funkcje FU prasowanie w pionie
Kolor KO Zielono-biały
Gwarancja 24 miesiące
To Top