Podkaszarka do trawy BLACK&DECKER 350W GL360-QS

W magazynie
199,00 zł lub 39 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Niezawodna podkaszarka do trawy, która pomoże Ci zadbać o Twój ogród w prosty i skuteczny sposób. Z mocą 350W oraz prędkością obrotową 11500 obr/min, ta podkaszarka zapewni szybkie i efektywne koszenie.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Podkaszarka do trawy BLACK&DECKER 350W GL360-QS

ikona

SZYBKOŚĆ I PRECYZJA

Niezawodna podkaszarka do trawy, która pomoże Ci zadbać o Twój ogród w prosty i skuteczny sposób. Z mocą 350W oraz prędkością obrotową 11500 obr/min, ta podkaszarka zapewni szybkie i efektywne koszenie. Nieważne, czy masz mały ogród, czy średnią przestrzeń do przycięcia - szerokość koszenia 25 cm sprawi, że Twoja praca będzie precyzyjna i sprawnie wykonana.

zdjęcie produktu
ikona

ERGONOMICZNY DESIGN

Dodatkowa rękojeść zapewnia nie tylko doskonałe wyważenie, ale także wyjątkowy komfort podczas pracy. Dzięki lekkości i ergonomicznemu designowi, podkaszarkę łatwo i wygodnie będzie się użytkować. W przypadku urwanej żyłki, specjalny system uderzeniowy umożliwia łatwe przedłużenie żyłki bez przerywania pracy.

zdjęcie produktu
Opis
Producent Black+Decker
Moc 350 W
Szerokość robocza 25 cm
Waga 1,55 kg
Żyłka w zestawie Tak
To Top