Podkaszarka do trawy BLACK&DECKER 350W GL360-XK · ORLEN VITAY

Podkaszarka do trawy BLACK&DECKER 350W GL360-XK

W magazynie
159,00 zł lub 31 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Nowoczesna podkaszarka do trawy, idealna dla osób poszukujących efektywnego narzędzia do pielęgnacji ogrodu. Z wyjątkową mocą 350W i szerokością roboczą 25cm, podkaszarka gwarantuje szybkie i skuteczne koszenie trawy.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Podkaszarka do trawy BLACK&DECKER 350W GL360-XK

ikona

WYJĄTKOWA WYDAJNOŚĆ

Nowoczesna podkaszarka do trawy, idealna dla osób poszukujących efektywnego narzędzia do pielęgnacji ogrodu. Z wyjątkową mocą 350W i szerokością roboczą 25cm, podkaszarka gwarantuje szybkie i skuteczne koszenie trawy. Z imponującymi 11500 obr./min, osiąga niezrównaną wydajność, utrzymując jednocześnie niski poziom hałasu.

zdjęcie produktu
ikona

SYSTEM WYSUWU ŻYŁKI

Jednym z kluczowych atutów GL360-XK jest innowacyjny system wysuwu żyłki, który działa w trybie naciskowym. Dzięki temu użytkownik może kontrolować długość żyłki w prosty i intuicyjny sposób. Ta lekka podkaszarka została zaprojektowana z myślą o komforcie i łatwości obsługi. Jej ergonomiczny układ dwuręczny pozwala na równomierne rozłożenie wagi, minimalizując zmęczenie podczas dłuższych sesji pracy.

zdjęcie produktu
Opis
Producent Black+Decker
Moc 350 W
Szerokość cięcia 25 cm
Średnica żyłki 1,5 mm
Robocza prędkość żyłki 11500 obr/min
Żyłka w zestawie 6 m
Masa 1,55 kg
To Top