Gra EA The Sims 4 EP12 Licealne Lata · ORLEN VITAY

Gra EA The Sims 4 EP12 Licealne Lata

W magazynie Wysyłamy w 24h
149,00 zł lub 29 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Dodatek do gry Electronic Arts The Sims 4 Licealne lata na PC/MAC

ikona

Poznaj licealne życie

Czekają na Ciebie wszystkie wzloty i upadki licealnych lat dzięki dodatkowi do gry Electronic Arts The Sims 4 Licealne lata na PC/MAC. Będziesz osobiście uczestniczyć w zajęciach, poznawać swoich nauczycieli, spędzać czas w kafeterii, a nawet dekorować swoją szkolną szafkę! Najcenniejsze chwile możesz przeżyć w trakcie obijania się razem z paczką znajomych po lekcjach.

Dodatek do gry Electronic Arts The Sims 4 Licealne lata na PC/MAC szkoła w grze
ikona

Ponadczasowe nastoletnie wspomnienia

Przetańcz całą noc na szkolnym balu i świętuj ceremonię wręczenia dyplomów razem z rodziną i znajomymi (jeśli nadążysz z odrabianiem zadań domowych!). Poza tymi ważnymi chwilami dodatek do gry Electronic Arts The Sims 4 Licealne lata na PC/MAC sprawi, że Simowie będą również poznawać przyjaciół na całe życie, dostawać zaproszenia na randki od innych nastolatków, brać udział w pozaszkolnych aktywnościach i dołączać do zespołów, a to wszystko w trakcie burzliwego okresu dojrzewania.

Dodatek do gry Electronic Arts The Sims 4 Licealne lata na PC/MAC bal w grze
ikona

Nie bój się zmian

Liceum to czas odkrywania siebie! Zdobądź się na zaproszenie swojej sympatii na randkę albo pójście na wagary (tylko nie daj się złapać dyrektorowi). Nastoletni Simowie będą kształtować swoje gusta i odkrywać nowe okazje do robienia zamieszania. Robienie psikusów i wymykanie się z domu po zmroku grozi konsekwencjami, więc uważaj, żeby nikt Cię nie przyłapał. To wszystko zapewni dodatek do gry Electronic Arts The Sims 4 Licealne lata na PC/MAC.

Dodatek do gry Electronic Arts The Sims 4 Licealne lata na PC/MAC szafka szkolna
ikona

Odkryj własny styl

Dodatek do gry Electronic Arts The Sims 4 Licealne lata na PC/MAC pozwoli udekorować sypialnię, dobierać strój z pomocą przedmiotów z Depop i zostać Simfluencerem. Nastoletni Simowie mogą zarabiać simoleony sprzedając stroje i promując zaprojektowane stylizacje w Trendi, gdy siedzą w swoim pokoju –teraz bardziej interaktywnym. Używaj laptopa, czytaj książkę w łóżku albo rozpocznij bitwę na poduszki!

Dodatek do gry Electronic Arts The Sims 4 Licealne lata na PC/MAC pokój w grze
Opis
Wydawca WDC Electronic Arts
Gatunek GTN symulacja
Klasyfikacja PEGI (przedział wiekowy) KLP 12+
Wersja językowa WRJ polska (napisy)
Rok wydania RKW 2022
Możliwość gry online MGG Nie
Liczba graczy LBG 1
Typ nośnika TPN kod do pobrania
Wymagania systemowe WMG Wymagana jest gra The Sims 4
Zawartość zestawu ZZW Kod do pobrania dodatku Licealne lata
Gwarancja GWR 24 miesiące
Popularne w kategorii Gry
To Top