Grabie do liści (L) FISKARS Solid

W magazynie
99,00 zł lub 19 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Grabie do liści Solid™ to doskonały wybór na każdą porę roku. Ich 52-centymetrowa, szeroka i elastyczna głowica zapewnia szybkie i skuteczne grabienie liści nawet na dużych powierzchniach. Udoskonalony geometryczny kształt zębów oraz elastyczność głowicy sprawiają, że liście nie blokują się, uniemożliwiając zapychanie głowicy. Dzięki temu grabie są wyjątkowo skuteczne i łatwe w użyciu...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Grabie do liści (L) FISKARS Solid

ikona

IDEALNE PRZEZ CAŁY ROK

Grabie do liści Solid™ to doskonały wybór na każdą porę roku. Ich 52-centymetrowa, szeroka i elastyczna głowica zapewnia szybkie i skuteczne grabienie liści nawet na dużych powierzchniach. Udoskonalony geometryczny kształt zębów oraz elastyczność głowicy sprawiają, że liście nie blokują się, uniemożliwiając zapychanie głowicy. Dzięki temu grabie są wyjątkowo skuteczne i łatwe w użyciu.

Grabie do liści (L) FISKARS Solid
ikona

LEKKI TRZONEK I SOLIDNE ZĘBY

Grabie Solid™ posiadają 25 długich, elastycznych zębów wykonanych z wysokiej jakości tworzywa. Ich lekki, aluminiowy trzonek ułatwia grabienie i eliminuje nadwyrężanie mięśni pleców oraz obciążenie rąk. Optymalna długość trzonka oraz ergonomiczny kształt rączki zapewniają komfort pracy i precyzję.

Grabie do liści (L) FISKARS Solid
ikona

PRZEMYŚLANE ROZWIĄZANIA

Grabie Solid™ posiadają praktyczny otwór w trzonku, co umożliwia zawieszenie narzędzia na haku. Dzięki temu narzędzie jest łatwe do przechowywania i zawsze jest pod ręką, gdy go potrzebujesz. Jeśli szukasz funkcjonalnych narzędzi ogrodowych o wyjątkowej jakości wykonania i skuteczności działania, to Fiskars Solid™ to idealny wybór dla Ciebie. Grabie do liści Solid™ to narzędzia, które są doskonałe przez cały rok, zapewniając szybkie i łatwe grabienie liści nawet na dużych powierzchniach.

Grabie do liści (L) FISKARS Solid
Opis
PRODUCENT Fiskars
RODZAJ Grabie
KOLOR Czarny
SZEROKOŚĆ GŁOWICY 52 cm
DODATKOWE INFORMACJE 25 długich, elastycznych zębów wykonanych z wysokiej jakości tworzywa
To Top