- 8%

Grabie uniwersalne FISKARS Solid

W magazynie
109,00 zł lub 21 600 pkt
10,39 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Cena bezpośrednio przed obniżką: 119,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 119,00 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Grabie uniwersalne Solid™ to niezastąpione narzędzie, dzięki któremu trawnik będzie zawsze zadbany i czysty. Głowica grabi Solid™ ma 41 centymetrów szerokości, dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy z długą, ściętą trawą. Narzędzie posiada 12 zębów o dodatkowym zagięciu do środka, co ułatwia zbieranie materiału organicznego. Odpowiedni rozstaw 3,4 cm między zębami umożliwia także skuteczne zgrabianie małych gałęzi i odpadów roślinnych. Optymalne odstępy między zębami minimalizują ryzyko prześlizgiwania się brył i kamieni, co przyspiesza pracę...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Grabie uniwersalne FISKARS Solid

ikona

ZADBANY TRAWNIK

Grabie uniwersalne Solid™ to niezastąpione narzędzie, dzięki któremu trawnik będzie zawsze zadbany i czysty. Głowica grabi Solid™ ma 41 centymetrów szerokości, dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy z długą, ściętą trawą. Narzędzie posiada 12 zębów o dodatkowym zagięciu do środka, co ułatwia zbieranie materiału organicznego. Odpowiedni rozstaw 3,4 cm między zębami umożliwia także skuteczne zgrabianie małych gałęzi i odpadów roślinnych. Optymalne odstępy między zębami minimalizują ryzyko prześlizgiwania się brył i kamieni, co przyspiesza pracę.

Grabie uniwersalne FISKARS Solid
ikona

WYJĄTKOWY DESIGN DLA LEPSZYCH EFEKTÓW

Dzięki specjalnemu kształtowi głowicy oraz spiczastym, ostrym zębom, grabie Solid™ umożliwiają również równanie cięższej gleby. Aluminiowy trzonek jest lekki i poręczny, a jego optymalna długość zapobiega nadmiernemu obciążeniu mięśni i pleców. Praktyczny otwór do zawieszenia na haku ułatwia przechowywanie narzędzia. Wszystkie narzędzia z serii Fiskars Solid™ wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje długą żywotność i niezawodność w użytkowaniu. Ich fiński design pozwala cieszyć się nie tylko funkcjonalnością, ale również estetyką. Dzięki Fiskars Solid™ utrzymanie ogrodu w doskonałym stanie staje się łatwiejsze i bardziej efektywne niż kiedykolwiek wcześniej.

Grabie uniwersalne FISKARS Solid
Opis
PRODUCENT Fiskars
RODZAJ Grabie
KOLOR Czarny
SZEROKOŚĆ GŁOWICY 41 cm
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top