Patelnia Gerlach Granitex Grey Ilag Xera Dur 2 20cm

W magazynie
99,00 zł lub 19 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Patelnia Granitex Grey to nie tylko naczynie kuchenne, ale także kwintesencja najnowszych rozwiązań w dziedzinie ceramiki. Jej powłoka ceramiczna Ilag Xera Dur 2® Ceramic Non Stick to niezwykle skuteczne rozwiązanie, które pozwala na bezproblemowe przygotowywanie posiłków. Dwuwarstwowa powłoka, wykonana z wierzchniej warstwy Xerogelu z efektem metalicznym i warstwy bazowej z wzmocnioną ceramiką z Xerogelem, zapewnia maksymalną ochronę przed pękaniem...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Patelnia aluminiowa Gerlach Granitex Grey Ilag Xera Dur 2 20cm

ikona

IDEALNA DLA KULINARNYCH PASJONATÓW

Patelnia Granitex Grey to nie tylko naczynie kuchenne, ale także kwintesencja najnowszych rozwiązań w dziedzinie ceramiki. Jej powłoka ceramiczna Ilag Xera Dur 2® Ceramic Non Stick to niezwykle skuteczne rozwiązanie, które pozwala na bezproblemowe przygotowywanie posiłków. Dwuwarstwowa powłoka, wykonana z wierzchniej warstwy Xerogelu z efektem metalicznym i warstwy bazowej z wzmocnioną ceramiką z Xerogelem, zapewnia maksymalną ochronę przed pękaniem.

Patelnia aluminiowa Gerlach Granitex Grey Ilag Xera Dur 2 20cm
ikona

GOTOWANIE Z WYKORZYSTANIEM ENERGII

Grube, czterowarstwowe dno patelni Granitex Grey zapewnia równomierne rozprowadzenie ciepła, dzięki czemu przygotowywanie potraw jest szybkie i proste, a energia jest wykorzystywana w sposób jeszcze bardziej efektywny. A dzięki zastosowaniu dysku Full Induction, patelnia może być używana na kuchenkach indukcyjnych w sposób niezwykle wydajny, bez utraty na jakości i szybkości gotowania.

Patelnia aluminiowa Gerlach Granitex Grey Ilag Xera Dur 2 20cm
ikona

ZDROWIE I CZYSTOŚĆ NA PIERWSZYM MIEJSCU

Patelnie Granitex są wyjątkowo przyjazne dla zdrowia i otoczenia. Nie zawierają niebezpiecznych substancji, co pozwala na bezpieczne i zdrowe gotowanie. A dzięki gładkiej i szczelnej powłoce ceramicznej ILAG, patelnia jest łatwa do utrzymania w czystości, co pozwala zaoszczędzić czas i cieszyć się pysznymi posiłkami bez niepotrzebnego wysiłku.

Patelnia aluminiowa Gerlach Granitex Grey Ilag Xera Dur 2 20cm
Opis
PRODUCENT Gerlach
RODZAJ Patelnia
ŚREDNICA 20 cm
MATERIAŁ WYKONANIA Aluminium
RODZAJ POWŁOKI Ceramiczna
RODZAJ KUCHENEK KOMPATYBILNYCH Gazowa, elektryczna, ceramiczna i indukcyjna
To Top