Patelnia naleśnikowa aluminiowa Gerlach Granitex Ilag Xera Dur 2 25cm

W magazynie
109,00 zł lub 21 600 pkt
10,39 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Patelnia do naleśników z linii Granitex to produkt inspirowany kamieniem, doskonale nadający się do przygotowywania smacznych naleśników, placków i racuchów. Niskie brzegi patelni ułatwiają wlewanie ciasta i obracanie placków. Warto zaznaczyć, że patelnia Granitex posiada jedną z najlepszych powłok ceramicznych dostępnych na rynku - ILAG Xera Dur 2® Ceramic Non Stick, która składa się z dwóch warstw: wierzchniej warstwy Xerogelu z efektem metalicznym i warstwy bazowej wzmocnionej ceramiką z Xerogelem, zapobiegającej pękaniu...
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Patelnia naleśnikowa aluminiowa Gerlach Granitex Ilag Xera Dur 2 25cm

ikona

IDEAŁ DO NALEŚNIKÓW, PLACKÓW I RACUCHÓW

Patelnia do naleśników z linii Granitex to produkt inspirowany kamieniem, doskonale nadający się do przygotowywania smacznych naleśników, placków i racuchów. Niskie brzegi patelni ułatwiają wlewanie ciasta i obracanie placków. Warto zaznaczyć, że patelnia Granitex posiada jedną z najlepszych powłok ceramicznych dostępnych na rynku - ILAG Xera Dur 2® Ceramic Non Stick, która składa się z dwóch warstw: wierzchniej warstwy Xerogelu z efektem metalicznym i warstwy bazowej wzmocnionej ceramiką z Xerogelem, zapobiegającej pękaniu.

Patelnia naleśnikowa aluminiowa Gerlach Granitex Ilag Xera Dur 2 25cm
ikona

OSZCZĘDNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Grube, czterowarstwowe dno patelni Granitex zapewnia doskonałą i równomierną przewodność ciepła, dzięki czemu przygotowanie potraw jest łatwe i szybkie, a energia wykorzystywana jest bardziej efektywnie. Co więcej, patelnia została wyposażona w specjalny dysk w technologii Full Induction, co umożliwia jeszcze bardziej wydajne korzystanie z naczynia na kuchenkach indukcyjnych. Bezpieczeństwo użytkowników jest dla naszej firmy priorytetem, dlatego nasze patelnie nie zawierają niebezpiecznych substancji, takich jak PTFE czy PFOA, co czyni je przyjaznymi dla zdrowia podczas gotowania. Dodatkowo, niezwykle gładka i szczelna powłoka ceramiczna ILAG jest łatwa do utrzymania w czystości, co zapewnia długotrwałą satysfakcję z użytkowania naszego produktu. Wybierz patelnię do naleśników Granitex i ciesz się pysznymi potrawami bez obaw o zdrowie i bez problemów z utrzymaniem jej w czystości.

Patelnia naleśnikowa aluminiowa Gerlach Granitex Ilag Xera Dur 2 25cm
Opis
PRODUCENT Gerlach
RODZAJ Patelnia
ŚREDNICA 25 cm
MATERIAŁ WYKONANIA Aluminium
RODZAJ POWŁOKI Ceramiczna
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top