GRILL ELEKTRYCZNY ARIETE 760 LA GRIGLIATA

W magazynie
269,00 zł lub 53 600 pkt
25,65 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Grill elektryczny, moc 2000 W, regulowana moc, nieprzywierająca powłoka, płaska oraz karbowana płyta grzejna, elementy przystosowane do mycia w zmywarce, zdejmowana szklana pokrywa, wymiary 58x37x14 cm.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

GRILL ELEKTRYCZNY 760 LA GRIGLIATA

ikona

IDEALNY DO MIĘS I WARZYW

Grill elektryczny, który urozmaici każdy domowy obiad i sprawi, że za każdym razem poczujemy się jak harcerze siedzący przy ognisku. Nic tak nie wzbogaci spotkań z przyjaciółmi jak podanie grillowanej ryby bądź steku. Na dodatek można przyrządzić grillowane warzywa dla miłośników bezmięsnych posiłków. Każdy entuzjasta „domowego ogniska” znajdzie coś dla siebie. Grill ma moc 2000 W. Jest wyposażony w termostat. Wyróżnia się tym, że jest przystosowany do mycia w zmywarce oraz posiada szklaną zdejmowaną pokrywkę. Grill La Grigliata posiada szereg udogodnień, by umilić Ci domowe grillowanie. Przewód, na którym znajduje się pokrętło do regulacji temperatury jest odłączany od korpusu, a wszystkie części możesz myć w zmywarce. Wyjmowana tacka ociekowa osłania całą powierzchnię grilla, co uniemożliwia zabrudzenie blatu, na którym stawisz urządzenie. Kształt i kompaktowy rozmiar La Grigliata pozwala na przechowywanie grilla w pionie, dzięki czemu nie zabierze on cennego miejsca w Twojej kuchni. Nie czekaj na lato, grilluj swoje ulubione potrawy przez cały rok! La Grigliata to urządzenie o mocy 2000W, co pozwoli na przygotowanie nawet najbardziej wymagających potraw. Powierzchnia grilla nagrzewa się bardzo szybko i równomiernie. W zależności od rodzaju przygotowywanych posiłków możesz wybrać odpowiednią temperaturę na pokrętle. Masz do wyboru aż 16 ustawień temperatury! Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, że jego uchwyty nie nagrzewają się, dzięki czemu możesz bez problemu przenieść grill w dowolne miejsce.

12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top