Grill elektryczny Tefal GC706D34 srebrno-czarny · ORLEN VITAY

Grill elektryczny Tefal GC706D34 srebrno-czarny

Czasowo niedostępne
Tefal OptiGrill Initial GC706D34 to niezawodny i wydajny grill elektryczny wyposażony w technologię Automatic Sensor Cooking. Dzięki której urządzenie natychmiast wykrywa liczbę produktów umieszczonych na grillu oraz ich grubość, po czym dostosowuje automatycznie temperaturę i czas grillowania.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Grill elektryczny Tefal GC706D34 OptiGrill Initial

ikona

Grill elektryczny

Tefal OptiGrill Initial GC706D34 to niezawodny i wydajny grill elektryczny wyposażony w technologię Automatic Sensor Cooking. Dzięki której urządzenie natychmiast wykrywa liczbę produktów umieszczonych na grillu oraz ich grubość, po czym dostosowuje automatycznie temperaturę i czas grillowania. Moc 1800 W pozwala na szybkie i precyzyjne przygotowanie grillowanych produktów, a czas nagrzewania ulega znacznemu skróceniu.

 

Grill elektryczny Tefal GC706D34 OptiGrill Initial z boku
ikona

Funkcjonalny i praktyczny

Grill elektryczny Tefal GC706D34 OptiGrill Initial oferuje Ci 6 programów grillowania. Do wyboru są: (czerwone mięso, drób, ryby, kiełbasy, hamburgery i kanapki/panini), które zapewniają automatyczne dostosowanie temperatury do każdego rodzaju żywności i doskonałe efekty grillowania. Co więcej, możesz wybrać stopień wysmażenia steku na pięciostopniowej skali, a grill odpowiednio dostosuje parametry smażenia.

 

Grill elektryczny Tefal GC706D34 OptiGrill Initial z przodu
ikona

Tefal OptiGrill Initial — dla idealnych rezultatów

Nachylone pod kątem płyty grila elektrycznego Tefal GC706D34 OptiGrill Initial odprowadzają podczas pieczenia soki i tłuszcz do dużej tacki ociekowej. Płyty wykonane z aluminiowego odlewu, pokryte powłoką nieprzywierającą o powierzchni grillowania 600 cm². Dzięki temu Twoje mięso nie będzie przywierać do powierzchni grzewczych. Zimny uchwyt pozwoli Ci docisnąć grube steki, tak aby były doskonale wypieczone i soczyste. Natomiast duża taca na soki i tłuszcz pomaga zachować czystość blatu.

 

Grill elektryczny Tefal GC706D34 OptiGrill Initial z boku
Opis
Producent PR Tefal
Rodzaj Grill elektryczny
Kolor Srebrno-czarny
Moc 1800 W
Tacka na tłuszcz Tak
Zdejmowane płyty Tak
Wbudowany wyłącznik Tak
Gwarancja 24 miesiące
Popularne w kategorii Grille elektryczne
To Top