HP Pavilion AIO 27-ca1032nw 27" QHD/ AMD Ryzen 7 5825U/ 16GB/ 1TB/ Win 11

Czasowo niedostępne
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Komputer stacjonarny HP Pavilion AIO 27-ca1032nw biały 27"

ikona

Wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu

Komputer stacjonarny HP Pavilion AIO 27-ca1032nw zaprojektowany z myślą o utrzymaniu produktywności podczas transmisji strumieniowych lub gier, z monitorem pozbawionym efektu migotania i doskonałym dźwiękiem. Filtr niebieskiego światła sprawia, że oczy nie męczą się przez dłuższy czas, a wysuwana kamera z funkcją prywatności świetnie nadaje się do prowadzenia rozmów wideo. Dokonaj świadomego wyboru, dzięki ekologicznej konstrukcji.

Komputer stacjonarny HP Pavilion AIO 27-ca1032nw biały 27 widok od frontu
ikona

Gotowość do transmisji strumieniowej i rozrywki

HP Pavilion All-in-One. Doskonałość w produktywności, rozrywce i prywatności. Ciesz się wciągającą rozrywką na pozbawionym migotania, oszałamiającym wyświetlaczu z filtrem niskiego poziomu światła niebieskiego oraz systemem audio w komputerze stacjonarnym HP Pavilion AIO 27-ca1032nw. Twoja codzienna praca i relaks nigdy nie były tak komfortowe i satysfakcjonujące.

Komputer stacjonarny HP Pavilion AIO 27-ca1032nw biały 27 widok z frontu na tył
ikona

Większa wydajność pracy

HP Pavilion All-in-One to po prostu wszystko, czego potrzebujesz. Komputer stacjonarny zaprojektowany z myślą o utrzymaniu produktywności podczas transmisji strumieniowych lub gier, z monitorem pozbawionym efektu migotania i doskonałym dźwiękiem. Filtr niebieskiego światła dba o Twoje oczy, nawet podczas wielogodzinnej pracy czy zabawy. Dodatkowo, wysuwana kamera z funkcją prywatności świetnie nadaje się do prowadzenia rozmów wideo. Postaw na bezpieczną łączność, dzięki wysuwanej kamerze 5 Mpx. Ze wsparciem procesora AMD, jesteś gotów stawić czoła każdemu zadaniu i wyzwaniu, które stanie na Twojej drodze. Twoja produktywność i rozrywka nigdy nie były na tak wysokim poziomie. Wybierz komputer stacjonarny HP Pavilion AIO 27-ca1032nw i przekonaj się, jak wiele może Ci zaoferować.

Komputer stacjonarny HP Pavilion AIO 27-ca1032nw biały 27 widok pod skosem na przód
ikona

Zaprojektowane z myślą o ochronie środowiska

Zbudowany z myślą o środowisku, komputer stacjonarny HP Pavilion AIO 27-ca1032nw wykorzystuje tworzywa sztuczne odzyskane, jeszcze zanim miały szansę zanieczyścić nasze oceany. Ten ekologiczny wybór idzie w parze z prestiżowymi certyfikatami, takimi jak EPEAT® Gold i ENERGY STAR®, które potwierdzają jego przyjazność dla środowiska. Dodatkowo, dbałość o planetę widoczna jest także w opakowaniu produktu. Nie tylko jest estetyczne, ale przede wszystkim nadaje się do pełnego recyklingu, co minimalizuje jego wpływ na środowisko.

Komputer stacjonarny HP Pavilion AIO 27-ca1032nw biały 27 widok pod skosem na przód
Opis
Producent PR HP
Seria HP Laptop
Model produktu 27-ca1032nw
Klasa procesora AMD Ryzen 7
Częstotliwość taktowania procesora 2,4 GHz
Częstotliwość taktowania procesora (TurboBoost) 4.5 GHz
Ilość wątków 16 wątków
Pojemność dysku 1 TB SSD
Typ dysku SSD
Pojemność pamięci RAM 16 GB
Ilość slotów RAM 2
Max pojemność RAM 16 GB
Technologia pamięci Ram DDR4-3200 MHz
Przekątna ekranu 27.00 cali
Typ matrycy IPS
Rozdzielczość matrycy 2560 x 1440 px
Ekran Dotykowy Nie
Jasność matrycy 350 nitów
Rodzaj karty graficznej Dedykowana
Producent karty graficznej NVIDIA GeForce
Model karty graficznej NVIDIA GeForce MX450
Pamięć karty graficznej 2 GB
To Top