Zestaw do ping ponga Spokey Joy Set

Czasowo niedostępne
Zestaw do ping ponga Spokey Joy Set 81814. Dwie rakietki i trzy piłeczki w zestawie Zestaw do ping ponga Spokey Joy Set 81814 to dwie rakietki i trzy piłeczki, które umożliwiają zagrania ze średnią szybkością (5/10), rotacją (5/10) i najlepszą kontrolą (10/10). Jest skonstruowany tak, aby umożliwiać luźne trzymanie rakietek (wklęsły uchwyt FL), bez ryzyka wyślizgiwania się ich z rąk.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Zestaw do ping ponga Spokey Joy Set 81814

ikona

Dwie rakietki i trzy piłeczki w zestawie

Zestaw do ping ponga Spokey Joy Set 81814 to dwie rakietki i trzy piłeczki, które umożliwiają zagrania ze średnią szybkością (5/10), rotacją (5/10) i najlepszą kontrolą (10/10). Jest skonstruowany tak, aby umożliwiać luźne trzymanie rakietek (wklęsły uchwyt FL), bez ryzyka wyślizgiwania się ich z rąk. Posiada deski obustronnie obłożone wysokiej jakości gumą podbitą pianką o grubości 1 mm.

 

Zestaw do ping ponga Spokey Joy Set 81814 widok na dwie rakietki pod skosem w lewo i piłeczki
ikona

Gra dla każdego

Czy w tenisa stołowego, popularnie zwanego ping-pongiem, można grać w domu? Oczywiście, że tak! Już pierwsze przymiarki do treningu z powodzeniem można zrobić w pomieszczeniu – chociażby odbijając piłeczkę od rakietki, ćwicząc tym samym precyzję i nadawanie rotacji podczas zagrań. W trakcie gry w ping-ponga pracuje całe ciało, począwszy od górnych partii odpowiadających za precyzyjne uderzenie piłeczki, po nogi, nie pozostające w spoczynku ani na moment. W tej grze niezwykle ważne jest myślenie i planowanie zagrań tak, by zaskoczyć przeciwnika. Wygrywa się nie tyle siła uderzenia, co jego precyzją i ciekawą rotacją. Zestaw do ping ponga Spokey Joy Set 81814, złożony z dwóch rakietek i trzech piłeczek, jest optymalnym wyborem dla graczy, którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z tym sportem oraz dla osób, które stawiają na pierwszym miejscu możliwość kontrolowania zagrań.

 

Zestaw do ping ponga Spokey Joy Set 81814 widok na rakietkę od frontu
ikona

Kompletny zestaw dla fanów tenisa stołowego

Tenis stołowy jest świetną rozrywką podczas spotkań ze znajomymi, rodziną czy przyjaciółmi. Z zestawem do ping ponga Spokey Joy Set 81814 będziesz zawsze gotowy do wspólnej gry! Dwie rakietki zostały wykonane z naturalnego materiału - w rączce i desce modelu, obustronnie obłożonego wysokiej jakości gumą podbitą pianką o grubości 1 mm. Takie połączenie materiałów pozwala uzyskać parametry optymalne dla graczy początkujących, preferujących grę ze średnią szybkością (5/10), średnią rotacją (5/10) i dużą kontrolą (10/10).

 

Zestaw do ping ponga Spokey Joy Set 81814 w opakowaniu od frontu
ikona

Wklęsły uchwyt

Rączki rakietek z zestawu do ping ponga Spokey Joy Set 81814 mają wklęsły uchwyt (FL), który jest najpopularniejszym ze wszystkich stosowanych. Dlaczego? Z nim luźne trzymanie rakietki jest łatwiejsze, a przy tym nie ryzykujemy, że będzie wyślizgiwać się nam z ręki podczas gry.

 

Zestaw do ping ponga Spokey Joy Set 81814 widok na uchwyt
Opis
Producent PRD Spokey
Typ produktu TPP Zestaw do ping ponga
Przeznaczenie PRZ Gra w ping ponga
Wysokość WSK 31,7 cm
Szerokość SZK 20,3 cm
Głębokość GBK 4,5 cm
Kolor KLR Czerwony, czarny
Waga WG 320 g
Gwarancja GWR 24 miesiące
To Top