Kabel Baseus Cafule PD2.0 60W flash charging USB-C do USB-C

W magazynie
31,99 zł lub 6 198 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Kabel Baseus Cafule PD2.0 60W flash charging USB cable

ikona

 

Baseus Cafule 60W to kabel USB-C do USB-C o długości 2 metrów, zaprojektowany z myślą o ładowaniu laptopów, tabletów i smartfonów różnych producentów, w tym Apple, Samsung, Huawei, Honor i Xiaomi. Jego nylonowy oplot o dużej gęstości gwarantuje trwałość, chroniąc przed przetarciem i uszkodzeniem.
Kabel obsługuje standardy Quick Charge 3.0 i Power Delivery, co zapewnia szybkie i efektywne ładowanie. Dzięki technologii PD, kabel nie tylko zasila telefony czy tablety, ale także laptopy. Bezpieczeństwo użytkowania podczas ładowania jest zwiększone, a szybkość przesyłania danych sięga 480 Mb/s, umożliwiając błyskawiczny transfer plików.
Stylowy design kable pasuje do każdego otoczenia, a dodatkowy pasek na rzep ułatwia przechowywanie i przenoszenie kabla. Baseus Cafule 60W to nie tylko praktyczny, ale również estetyczny dodatek do ładowania i przesyłania danych.

To Top