Kabel SBS USB-C - Lightning 100 cm w oplocie biały TECABLELIGTC1BW

W magazynie
99,99 zł lub 19 798 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Kabel SBS w oplocie ze złączem USB-C i Lightning w kolorze srebrnym o długości 100 cm do ładowania i przesyłania danych - posiada certyfikat Apple MFI
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Kabel SBS USB-C - Lightning 100 cm w oplocie biały TECABLELIGTC1BW

ikona

ŁADUJ I SYNCHRONIZUJ DANE

Kabel USB-Lightning to idealny produkt do przenoszenia danych, zdjęć i muzyki na komputer lub laptop oraz szybkiego i łatwego ładowania urządzeń Apple. Metalowe złącza gwarantują długą żywotność. Certyfikat "Made For Apple" potwierdza zgodność z normami produkcji i wydajności Apple, co zapewnia bezpieczne ładowanie i transfer danych. Złącze Lightning jest kompatybilne z wieloma modelami iPhone'ów, iPadów i iPodów.

ikona

ELEGANCKI I PRAKTYCZNY DESIGN

Kabel ma długość 1 metra i jest wykonany z srebrnego, plecionego nylonu, który zapobiega plątaniu. Ta cecha sprawia, że kabel jest gotowy na wszystko, a jednocześnie utrzymany w stylowym designie. Gotowy na każdą sytuację z nutą stylu - ten kabel sprawdzi się doskonale w różnych okolicznościach.

Opis
Długość kabla 100 cm
Złącze 1 USB-C
Złącze 2 Apple Lightning
Kolor srebrny
Pokrycie materiałowy oplot
Certyfikaty MFI
To Top