Kamizelka LED EasyPix StreetGlow S/M

W magazynie
119,00 zł lub 23 600 pkt
11,35 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Kamizelka EasyPix StreetGlow S/M dla dzieci

ikona

Popraw swoją widoczność w nocy

StreetGlow to idealne rozwiązanie dla biegaczy, rowerzystów, motocyklistów, spacerowiczów, osób pieszych, pracowników budowy, a w szczególności dzieci i osób pracujących w trudnych warunkach oświetleniowych. Sprawdzi się również dla osób korzystających z hulajnóg elektrycznych i klasycznych. Nasze bezpieczeństwo na drodze jest najważniejsze, a kamizelka EasyPix StreetGlow pozwala na jego znaczną poprawę, szczególnie w nocy i podczas pochmurnych dni.

Kamizelka EasyPix StreetGlow S/M grafika przedstawia grupę biegaczy w nocy w tym kobietę w kamizelce
ikona

Oświetlenie na całej długości

Kamizelka EasyPix StreetGlow to jedyna kamizelka na rynku, która świeci na całej długości pasów, silnymi diodami LED. Kamizelka posiada szerokie paski z diodami LED które po uruchomieniu świecą na całej długości. Dzięki temu zyskujemy bardzo mocne oświetlenie zarówno z przodu jak i tyłu, które widoczne jest z nawet 100 metrów odległości.

Kamizelka EasyPix StreetGlow S/M grafika przedstawia zastosowanie kamizelki w różnych sytuacjach
ikona

Trwałość wykonania

StreetGlow posiada klasę szczelności IPX4, która sprawia że szelki mogą być z powodzeniem stosowane w deszczu nawet bardzo intensywnym oraz podczas opadów śniegu. Kamizelka EasyPix StreetGlow to trwałe, nylonowe szelki z wbudowanym oświetleniem LED z technologią światłowodów poliuretanowych. Posiada elastyczne, szybkie zapięcie na klips, na wysokości klatki piersiowej oraz płynnie regulowaną długość i szerokość mocowania.

Kamizelka EasyPix StreetGlow S/M grafika przedstawia chłopca w kamizelce
ikona

4 tryby pracy

Kamizelka posiada 4 tryby pracy: światło stałe, światło migające wolno, światło migające szybko i światło wyłączone. Szelki pokryte są materiałem odblaskowym co zapewnia dodatkową widoczność, gdy pasek LED nie jest używany. Kamizelka EasyPix StreetGlow jest widoczna z odległości do 100 metrów w dobrej linii wzroku. Kamizelka jest zasilana bateriami.

Kamizelka EasyPix StreetGlow S/M grafika przedstawia dziewczynkę w kamizelce na rowerze
Opis
Producent PRD EasyPix
Typ produktu TPP kamizelka
Przeznaczenie PRZ dla biegaczy, rowerzystów, motocyklistów, spacerowiczów, osób pieszych, pracowników budowy, dzieci i osób pracujących w trudnych warunkach oświetleniowych
Kolor KLR Czarno-zielony
Waga WG 230 g
Gwarancja GWR 24 miesiące
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top