Kawiarka ciśnieniowa Domotti Negra czarna 300 ml

W magazynie
59,00 zł lub 11 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Kawiarka aluminiowa Negra o pojemności 300 ml, jest niezastąpionym narzędziem w każdej kuchni, pozwalającym na przygotowanie sześciu filiżanek esencjonalnego espresso.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Kawiarka ciśnieniowa Domotti Negra czarna 300 ml

ikona

IDEALNA DO KAŻDEJ KUCHNI I JADALNI

Kawiarka aluminiowa Negra o pojemności 300 ml, jest niezastąpionym narzędziem w każdej kuchni, pozwalającym na przygotowanie sześciu filiżanek esencjonalnego espresso. Jej wytworny czarny kolor, podkreśla uniwersalny styl i wysokiej jakości wykonanie. Kawiarka, często nazywana również kafetierą, jest cenionym i powszechnie stosowanym urządzeniem do przygotowywania aromatycznej kawy. Konstrukcja kawiarki Negra składa się z dwóch integralnych części. Dolna sekcja, wykonana z aluminium, pełni rolę pojemnika na wodę. Górna część, także aluminiowa, to dzbanek, w którym gromadzi się zaparzona kawa. Pomiędzy tymi dwoma segmentami umieszczone zostało sitko z tuleją, przeznaczone do wsypania mielonej kawy. Całość dopełnia gumowa uszczelka, która gwarantuje szczelność urządzenia. W trakcie gotowania w dolnej części kawiarki generowane jest ciśnienie, które powoduje przeniesienie gorącej wody przez sitko z kawą do górnej części, skutkując w rezultacie doskonale zaparzoną kawą. Kawiarka Negra ma uniwersalny kształt, jedyną wariacją są geometryczne pionowe cięcia, dodające jej nowoczesnego sznytu. Dzięki tym cechom kafetiera wpisuje się w wiele stylów aranżacyjnych, pasując do każdej kuchni i jadalni.

zdjęcie produktu
Opis
Marka Domotti
Pojemność 300 ml
Szerokość 9,5 cm
Wysokość 19,5 cm
Waga 0,385 kg
Materiał Aluminium
Zastosowanie Kuchenka elektryczna, Kuchenka gazowa, Płyta ceramiczna
Kolor Czarny
To Top