Kawiarka elektryczna Ariete Mokina 1358/11

W magazynie
179,00 zł lub 35 600 pkt
17,07 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Zapach świeżo parzonej kawy to jeden z najprzyjemniejszych aromatów dla wielu z nas. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na zakup kawiarki elektrycznej. Dzięki temu rozwiązaniu można w szybki i prosty sposób przygotować kawę o intensywnym i...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Kawiarka elektryczna Ariete Mokina 1358/11

ikona

ŁATWA I WYGODNA OBSŁUGA

Zapach świeżo parzonej kawy to jeden z najprzyjemniejszych aromatów dla wielu z nas. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na zakup kawiarki elektrycznej. Dzięki temu rozwiązaniu można w szybki i prosty sposób przygotować kawę o intensywnym i bogatym smaku, porównywalnym do kawy parzonej w profesjonalnych ekspresach ciśnieniowych. Kawiarka elektryczna to urządzenie, które zasila się z gniazdka elektrycznego. Dzięki temu nie trzeba martwić się o baterie czy przewody zasilające. Wystarczy podłączyć ją do sieci prądu o napięciu 230 V i gotowe! Automatyczny wyłącznik zapewnia bezpieczeństwo i chroni urządzenie przed przegrzaniem.

Kawiarka elektryczna Ariete Mokina 1358/11
ikona

BEZPRZEWODOWY DZBANEK

System podtrzymywania temperatury to funkcja, która pozwala utrzymać temperaturę parzenia kawy nawet przez 30 minut po jej przygotowaniu. Dzięki temu można przygotować kawę wcześniej i cieszyć się jej smakiem w dowolnym momencie. Bez obaw o to, że kawa będzie za zimna lub za gorąca. Kawiarka elektryczna wyposażona jest w bezprzewodowy dzbanek, który umożliwia łatwe napełnianie kawiarki wodą oraz nalewanie gotowej kawy bez konieczności wyjmowania wtyczki z gniazdka. Dodatkowo baza 360 stopni pozwala na ustawienie kawiarki w dowolnej pozycji, co zwiększa wygodę użytkowania.

Kawiarka elektryczna Ariete Mokina 1358/11
Opis
PRODUCENT Ariete
NAPIĘCIE ZASILANIA 230 V
WYMIARY 21 x 13,5 x 25 cm
DODATKOWE INFORMACJE Tryb standby, podtrzymywanie temperatury przez 30 minut, bezprzewodowy dzbanek, baza 360 stopni
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top