Kawiarka elektryczna Ariete Mokina 1358/11 · ORLEN VITAY

Kawiarka elektryczna Ariete Mokina 1358/11

W magazynie
175,00 zł lub 34 800 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Zapach świeżo parzonej kawy to jeden z najprzyjemniejszych aromatów dla wielu z nas. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na zakup kawiarki elektrycznej. Dzięki temu rozwiązaniu można w szybki i prosty sposób przygotować kawę o intensywnym i...
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Kawiarka elektryczna Ariete Mokina 1358/11

ikona

ŁATWA I WYGODNA OBSŁUGA

Zapach świeżo parzonej kawy to jeden z najprzyjemniejszych aromatów dla wielu z nas. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na zakup kawiarki elektrycznej. Dzięki temu rozwiązaniu można w szybki i prosty sposób przygotować kawę o intensywnym i bogatym smaku, porównywalnym do kawy parzonej w profesjonalnych ekspresach ciśnieniowych. Kawiarka elektryczna to urządzenie, które zasila się z gniazdka elektrycznego. Dzięki temu nie trzeba martwić się o baterie czy przewody zasilające. Wystarczy podłączyć ją do sieci prądu o napięciu 230 V i gotowe! Automatyczny wyłącznik zapewnia bezpieczeństwo i chroni urządzenie przed przegrzaniem.

Kawiarka elektryczna Ariete Mokina 1358/11
ikona

BEZPRZEWODOWY DZBANEK

System podtrzymywania temperatury to funkcja, która pozwala utrzymać temperaturę parzenia kawy nawet przez 30 minut po jej przygotowaniu. Dzięki temu można przygotować kawę wcześniej i cieszyć się jej smakiem w dowolnym momencie. Bez obaw o to, że kawa będzie za zimna lub za gorąca. Kawiarka elektryczna wyposażona jest w bezprzewodowy dzbanek, który umożliwia łatwe napełnianie kawiarki wodą oraz nalewanie gotowej kawy bez konieczności wyjmowania wtyczki z gniazdka. Dodatkowo baza 360 stopni pozwala na ustawienie kawiarki w dowolnej pozycji, co zwiększa wygodę użytkowania.

Kawiarka elektryczna Ariete Mokina 1358/11
Opis
PRODUCENT Ariete
NAPIĘCIE ZASILANIA 230 V
WYMIARY 21 x 13,5 x 25 cm
DODATKOWE INFORMACJE Tryb standby, podtrzymywanie temperatury przez 30 minut, bezprzewodowy dzbanek, baza 360 stopni
To Top