Koc piknikowy Spokey czerwony

Czasowo niedostępne
Koc piknikowy Spokey Picnic Apricote Pomarańczowy. Dla osób, które cenią każdą chwilę relaksu i dbają o to, aby była jak najbardziej komfortowa, stworzyliśmy koc piknikowy Spokey PICNIC APRICOTE. To model, który pozwala czerpać maksymalną przyjemność z odpoczynku na plaży i podczas pikniku, gdyż jest duży (150 x 180 cm), lekki (waży zaledwie 770 g), niewielki po złożeniu (40 x 23 x 9 cm), a do tego jest przyjemny w dotyku i znakomicie izoluje od podłoża!
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Koc piknikowy Spokey Picnic Apricote Pomarańczowy

ikona

Bardzo miękki i niesamowicie przyjemny w dotyku

Dla osób, które cenią każdą chwilę relaksu i dbają o to, aby była jak najbardziej komfortowa, stworzyliśmy koc piknikowy Spokey PICNIC APRICOTE. To model, który pozwala czerpać maksymalną przyjemność z odpoczynku na plaży i podczas pikniku, gdyż jest duży (150 x 180 cm), lekki (waży zaledwie 770 g), niewielki po złożeniu (40 x 23 x 9 cm), a do tego jest przyjemny w dotyku i znakomicie izoluje od podłoża! Niezależnie od tego, gdzie zamierzasz spędzać czas w tym roku, będziesz mógł cieszyć się weekendową czy wakacyjną beztroską.

 

Koc piknikowy Spokey Picnic Apricote Pomarańczowy z góry
ikona

Prawdziwy odpoczynek z pasją!

Koc piknikowy Spokey PICNIC APRICOTE powstał z myślą o najbardziej komfortowych chwilach relaksu. Zdecydowanie przyciąga spojrzenie i z pewnością pozwoli Ci się wyróżnić. Doskonale prezentuje się na plaży oraz na trawie. Polarowy materiał wierzchniej warstwy koca piknikowego sprawia, że jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Jednak tym, co decyduje o jego praktyczności jest podbicie z 2 mm pianki PE, które razem z folią aluminiową stanowi doskonałą izolację od podłoża, dzięki czemu nie odczuwamy nierówności i twardych powierzchni w trakcie leżenia! Co więcej, to także idealne zabezpieczenie przed wodą - spodnia warstwa koca stanowi barierę dla wilgoci i izolację termiczną!

 

Koc piknikowy Spokey Picnic Apricote Pomarańczowy - zawinięty róg
ikona

Niezastąpiony towarzysz podczas odpoczynku

Koc piknikowy Spokey PICNIC APRICOTE to obowiązkowy element wyposażenia każdego miłośnika wygrzewania się na słońcu, spędzania czasu nad wodą i piknikowania na trawie. Jego rozmiar pozwala na wygodne plażowanie z rodziną lub przyjaciółmi. Po złożeniu zamienia się w niewielką kostkę (o wymiarach: 40 x 23 x 9 cm), którą będziesz mieć zawsze przy sobie. Co więcej, jest wyposażony w długi, odpinany pasek z regulacją długości, który umożliwia noszenie koca na ramieniu i zapewnia wygodne transportowanie.

 

Koc piknikowy Spokey Picnic Apricote Pomarańczowy widok na materiał
Opis
Producent PRD Spokey
Typ produktu TPP koc piknikowy
Przeznaczenie PRZ koc na pikniki lub plaże
Wysokość WSK 180 cm
Szerokość SZK 150 cm
Kolor KLR pomarańczowy
Waga WG 770 g
Gwarancja GWR 24 miesiące
To Top