Kolczyki złote z perłami YES Pearls KZ00074 · ORLEN VITAY

Kolczyki złote z perłami YES Pearls KZ00074

W magazynie
429,00 zł lub 85 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Te niezwykłe kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585, ozdobione pięknymi białymi perłami słodkowodnymi Biwa, są dedykowane wszystkim kobietom, które każdego dnia...
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Kolczyki złote z perłami YES Pearls KZ00074

ikona

PONADCZASOWY SZYK

Te niezwykłe kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585, ozdobione pięknymi białymi perłami słodkowodnymi Biwa, są dedykowane wszystkim kobietom, które każdego dnia stawiają czoła wyzwaniom i nie boją się iść własną drogą. Wybierz kolczyki Pearls i daj wyraz swojemu stylowi. Daj świadectwo swojej odwadze i klasy. Nasze kolczyki są nie tylko biżuterią, są wyrazem Twojej osobowości. Dołącz do grona kobiet, które tworzą nową rzeczywistość - stylową, pewną siebie i odważną.

zdjęcie produktu
ikona

AUTENTYCZNOŚĆ I BLASK

To połączenie klasyki i nowoczesności, które przyciąga uwagę i dodaje blasku. Perły są nie tylko piękne, ale również autentyczne. Każda z nich posiada certyfikat autentyczności Namiko, gwarantujący ich wysoką jakość i pochodzenie. Możesz nosić je z dumą, wiedząc, że masz unikalne i wyjątkowe dzieło sztuki jubilerskiej.

zdjęcie produktu
Opis
PRODUCENT YES
KOLEKCJA Pearls
PRÓBA 0,585
ZDOBIENIE białe perły
TYP ZAPIĘCIA sztyft
ŚREDNIA GRAMATURA 1,1 g
INNE Certyfikat autentyczności Namiko
To Top