Komplet garnków ze stali nierdzewnej 6el. AMBITION NOBLE

W magazynie
195,00 zł lub 38 800 pkt
18,59 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Zapoznaj się z ofertą ekskluzywnego zestawu garnków Noble marki Ambition! Każdy z trzech garnków wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co gwarantuje nie tylko wytrzymałość, ale i stylowy wygląd. W zestawie znajdziesz trzy różnej pojemności garnki kuchenne z pokrywkami, idealne do gotowania w każdej kuchni. Bez względu na rodzaj kuchenki, na której gotujesz, garnki te będą perfekcyjne, włącznie z kuchenkami indukcyjnymi...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Komplet garnków ze stali nierdzewnej 6el. AMBITION NOBLE

ikona

WYTRZYMAŁOŚĆ I WYGODA

Zapoznaj się z ofertą ekskluzywnego zestawu garnków Noble marki Ambition! Każdy z trzech garnków wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co gwarantuje nie tylko wytrzymałość, ale i stylowy wygląd. W zestawie znajdziesz trzy różnej pojemności garnki kuchenne z pokrywkami, idealne do gotowania w każdej kuchni. Bez względu na rodzaj kuchenki, na której gotujesz, garnki te będą perfekcyjne, włącznie z kuchenkami indukcyjnymi.

Komplet garnków ze stali nierdzewnej 6el. AMBITION NOBLE
ikona

ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA I ESTETYCZNY DESIGN

Na wewnętrznej ściance garnków znajduje się oznaczenie skali pojemności, co pozwoli Ci odmierzyć dokładną ilość płynów. Nowoczesny i elegancki kształt garnków doskonale wpasuje się w każde wnętrze, a stal nierdzewna na zewnątrz została podzielona na węższą lustrzaną, oraz szerszą matową część, co tworzy niepowtarzalny i estetyczny design. Dodatkowo, każda pokrywka jest wykonana ze szkła, posiada metalowe okucia i wygodny uchwyt. Grube dno naczyń zapewnia szybkie i równomierne nagrzewanie, a łatwość w utrzymaniu czystości sprawia, że można je bez problemu myć w zmywarce.

Komplet garnków ze stali nierdzewnej 6el. AMBITION NOBLE
ikona

PRAKTYCZNY WYBÓR

Wszystkie te cechy sprawiają, że zestaw garnków Noble marki Ambition to wybór niezwykle praktyczny dla każdego miłośnika gotowania. Postaw na funkcjonalność i styl - wybierz garnki Noble marki Ambition!

Komplet garnków ze stali nierdzewnej 6el. AMBITION NOBLE
ikona

Skład kompletu:

- garnek ze szklaną pokrywą 16 cm/ pojemność całkowita 1,6 l/ pojemność użytkowa 1,25 l - garnek ze szklaną pokrywą 20 cm/ pojemność całkowita 3,1 l/ pojemność użytkowa 2,5 l - garnek ze szklaną pokrywą 24 cm/ pojemność całkowita 5 l/ pojemność użytkowa 4l

Komplet garnków ze stali nierdzewnej 6el. AMBITION NOBLE
Opis
PRODUCENT Dajar
MARKA AMBITION
ZAWARTOŚĆ ZESTAWU 6 elementów
MOŻLIWOŚĆ MYCIA W ZMYWARCE Tak
RODZAJ KUCHENEK KOMPATYBILNYCH Wszystkie, włącznie z kuchenkami indukcyjnymi.
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top