Kosiarka elektryczna Stiga COMBI 336C

Czasowo niedostępne
Kosiarka elektryczna Stiga Combi 336C. Praktyczna, wytrzymała, lekka. Kosiarka napędzana ręcznie STIGA Combi 336c z silnikiem elektrycznym waży tylko 11 kg i jest kompaktowa, a co za tym idzie – lekka i praktyczna. Ta zwrotna i wygodna w obsłudze kosiarka napędzana silnikiem o mocy 1400 W ma centralną regulację wysokości koszenia.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Kosiarka elektryczna Stiga Combi 336C

ikona

Praktyczna, wytrzymała, lekka

Kosiarka napędzana ręcznie STIGA Combi 336c z silnikiem elektrycznym waży tylko 11 kg i jest kompaktowa, a co za tym idzie – lekka i praktyczna. Ta zwrotna i wygodna w obsłudze kosiarka napędzana silnikiem o mocy 1400 W ma centralną regulację wysokości koszenia. Za pomocą dźwigni z ergonomicznym uchwytem można wybrać jedną z pięciu pozycji w zakresie od 25 mm do 75 mm. Ma ergonomiczną dźwignię centralnego ustawiania wysokości koszenia, którą można ustawić w jednej z pięciu pozycji – od 25 mm do 75 mm. 35-litrowy kosz ma okienko i uchwyt ułatwiające opróżnianie, aby kontrolować poziom jego napełnienia.

Kosiarka elektryczna Stiga Combi 336C z boku
ikona

Tryb mulczowania

Kosiarkę elektryczną Stiga Combi 336c można także używać w trybie mulczowania, funkcji koszenia, która dokładnie rozdrabnia skoszoną trawę i rozrzuca ją po podłożu jako nawóz. Uchwyt z dwoma elementami sterującymi można złożyć w górnej części za pomocą systemu szybkiego zwalniania w celu ograniczenia miejsca zajmowanego podczas przechowywania. Praktyczny uchwyt w górnej części kosiarki ułatwia jej przenoszenie. Wtyczka do mulczowania w zestawie.

Kosiarka elektryczna Stiga Combi 336C z tyłu
Opis
Producent PRD Stiga
Rodzaj kosiarki RDK elektryczna
Moc maksymalna MCM 1400W
Typ silnika TPS elektryczny
Pojemność silnika PJS nie dotyczy
Wykonanie WKN tworzywo sztuczne
Regulacja szerokości koszenia RGS Nie
Regulacja wysokości koszenia RWK Tak
Szerokość koszenia SZK 34cm
Pojemność kosza PJK 35 l
Poziom hałasu PZH 92 dB
Koła łożyskowane KLL Nie
Waga WG 11 kg
Wymiary WMR 1300 X 410 X 970 mm
Kolor KLR żołto-czarny
Gwarancja GWR 36 miesięcy
To Top